Προς το περιεχόμενο

πώς αρνούμαστε ευγενικά μια συνεργασία;


santso 4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ απλα+ευγενικα -οπως ζητησες- χωρις ενοχες:

 

"Σορυ φιλε, ψαχνω κατι διαφορετικο. Εχω κατι αλλο στο μυαλο μου και το ψαχνω ακομα"

 

Ακομα πιο απλα:

 

"Σορυ φιλε, ψαχνω κατι διαφορετικο."

 

Πιο απλα:

 

"Σορυ φιλε"

 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε ολους !!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Πολυ απλα+ευγενικα -οπως ζητησες- χωρις ενοχες:

Και βέβαια να πεις την αλήθεια:

 

"Φίλε μου... συγνώμη αλλά ψάχνω κάτι άλλο. Συν τις άλλις είχα κάποια ιστορία με την αδερφή σου (ουχ), και αφού την παράτησα έγκυο με έχει βάλει στο μάτι. Είναι και αυτοί οι γονείς σου, πολύ μ@λ@κες βρε παιδί μου, που δε με γουστάρουν. Και εκείνα τα δανικά; Οπότε άσ'το καλύτερα. Στο κάτω κάτω θα σας έρθει το γράμμα με τον άνθρακα και θα πρέπει να ψάχνω άλλο συνεργάτη. Κρίμα δεν ειναι να χάνω το χρόνο μου έτσι;

 

 

 

...

 

 

 

 

...

 

 

 

 

...

 

 

 

 

...

 

 

 

Καλά... μια βλακεία είπα, απλά δε τραγουδάς καλά. bye".

 

Ίσως κάτι τέτοιο;  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια να πεις την αλήθεια:

 

Στο κάτω κάτω θα σας έρθει το γράμμα με τον άνθρακα και θα πρέπει να ψάχνω άλλο συνεργάτη. Κρίμα δεν ειναι να χάνω το χρόνο μου έτσι;

 

Καλά... μια βλακεία είπα, απλά δε τραγουδάς καλά. bye".

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

"..Και μουρθε και το χαρατσι της ΔΕΗ και πηγανε και τον γαμπρο του περιπτερα στο νοσοκομειο με εμφραγμα και λενε για δημοψηφισμα και λεω να κατεβω στο χωριο να βαλω αλλες 10 ριζες ελιες μπας και βγαλουμε λαδι για το μεσοπροθεσμο σχεδιο που εχω. Εχασε και η ομαδαρα μου και το γκομενακι δεν εστειλε sms και η μανα μου εκαψε τα γεμιστα (χωρις κιμα)"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πες του ότι έχεις κλείσει ραντεβού και με άλλα 3-4 άτομα και μετά θα τον ενημερώσεις.

Αν έχει έστω και λίγη αυτογνωσία θα το καταλάβει και δεν θα σε ενοχλήσει.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να κάνεις είναι να του πεις "ξέρεις μπορεί στο μέλλον να βρω κάτι που ταιριάζει περισσότερο...", θα τον προσβάλεις.

 

Πες του το πιο ξεκάθαρα, θα το εκτιμήσει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Οχι νταξει.... τωρα το χειριστικα μια χαρα το θεμα. Για λιγο βεβαια εψαχνα την εξοδο κινδυνου  ;D  αλλα τελικα βγηκα κυριος, απ΄την μπροστινη πορτα!

 

  Σε σας δεν εχει τυχει κατι αναλογο?  ::)

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε.......τσιπα δεν εχεις πανω σου ? επρεπε να με κραξεις στο noiz επειδη πλακωθηκαμε στο αλλο θρεντ  ;D ;D ;D

 

εγω παντως που μου εχει τυχει παρ'ομοια περιπτωση με συγκροτημα που εψαχνε κιθαριστα για ροκ και οταν πηγα στην πρωτη προβα ηθελα να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο απο την ασχετοσυνη ΟΛΩΝ (μπασιστα,ντραμερ,κιθαριστα,τραγουδιστη)

σε Am ο κιθαριστας σε G ο μπασιστας και ο τραγουδιστης να γδερνει την φωνη του λες και ειχε καταπιει χαλικια...

anyway......

μετα απο 3 τραγουδια βαζω την ibanez για υπνο στην θηκη και τους λεω παμε για καφε κερναω......

και στον καφε τους λεω το εξης.......χιλια συγνωμη αλλα ειστε "ανεπαρκεις" οχι για μενα αλλα για εσας τους ιδιους

ειπωθηκανε και κατι αλλες πιπες και σηκωθηκα και εφυγα......σε πληροφορω οτι ακομα δεχομαι email απο τον κιθαριστα για διαφορα τεχνικα θεματα.....

 

η καλυτερη λυση πιστευω και εγω με την σειρα μου ειναι η αληθεια αλλα επειδη ποναει συνοδεψε την με ενα ΕΚΜΕΚ :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου