Προς το περιεχόμενο

epiphone nighthawk custom reissue


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες αργότερα...

 

O Seymour Duncan πρόσφατα έβγαλε και slant πίσω μαγνήτη, οπότε ακόμα και αν θέλει κάποιος να αλλάξει τους μαγνήτες υπάρχουν επιλογές.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα μου αρεσαν αυτες οι κιθαρες - δεν εχω παιξει την συγκεκριμενη αλλα για 300 ευρω δυσκολευομαι να πιστευω οτι δεν θα αποτελει κελεπουρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές ηχητικές επιλογές και φαίνεται προσεγμένη κατασκευή, αλλά αναρωτιέμαι γτ να σταφεί κάποιος σε αυτή κι όχι σε μια strat-style HSS ή HSH κιθάρα, προκειμένου να αποφύγει αυτό το εμφανισιακό έκτρωμα...! :-\

Ξέρω, γούστα είναι αυτά ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα μου αρεσαν αυτες οι κιθαρες - δεν εχω παιξει την συγκεκριμενη αλλα για 300 ευρω δυσκολευομαι να πιστευω οτι δεν θα αποτελει κελεπουρι.

 

Ξέρεις Οδυσσέα τι προφίλ μπράτσου έχει; Γιατί αν έχει το "αντρικό" 50άρι, τότε είναι θεϊκή η κιθάρα.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προφίλ μπράτσου έχει; Γιατί αν έχει το "αντρικό" 50άρι, τότε είναι θεϊκή η κιθάρα.

Όχι, έχει SlimTaper, D-shaped type neck!

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμουν ετοιμος να χτυπησω μια squier H-S-S  μεχρι που ειδα αυτη. λιγο ο ''στραβος'' humbucker, λιγο ο silver mini-humbucker (που κανει αντιθεση με τους μαυρους) με εκαναν να αλλαξω γνωμη. παντως 300euro μου φαινονται λιγα αν και η epiphone δεν συνηθιζει να βγαζει κακες κιθαρες (τουλαχιστον οι περισσοτερες). φιλε yianni37 αν τελικα την παρεις κανε κανενα review αν δεν σου κανει κοπο! :) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου