Προς το περιεχόμενο

Ο Roger Waters στην Αθήνα


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταπληκτικός ο Waters !!!

 

Ακόμα βαράω το κεφάλι μου που έχασα 30' λεπτα απο την συναυλία καθώς ξεκίνησα στις 18:30 απο Αθήνα...και κατάφερα να είμαι 19:30 εξω απο το Tera Vibe, σε μια ουρά από αυτοκίνητα 2Km και να παρκάρω στις 21:15 !!!...

 

Μπαίνω λοιπόν άνετος σχετικά στον χώρο και ανακαλύπτω ότι όχι μονο είχε ξεκινήσει η συναυλία, αλλά είχε ξεκινήσει απο τις 21:03 !!!!!!!!!!!!!!!

 

Έλεος ! Είπαμε άγγλος στην ώρα του αλλά όχι και έτσι !!!!

Η didi music πιστευω έχει να δώσει πολλές εξηγήσεις για το γεγονός ότι είχε ορίσει οτι η συναυλία θα αρχίσει στις 21:00...πολύς κόσμος έχασε πολύ ώρα από την συναυλία λόγω της πρωτοφανούς ουράς και της έλλειψης χώρου για πάρκινγκ.

Εχασα λοιππον : In the flesh, shine on you crazy diamond :cry: , set the controls...., mother, have a cigar....με λίγα λόγια ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΜΜΑΡΑΡΕΣ !!!!!!! ΓΑΜΩΤΟ !

 

Τελος παντων...κραταω την ψυχραιμία μου και λεω ότι είχε άπειρο κόσμο (δεν εχω ξαναδει περισσοτερο κοσμο σε συναυλια), το οποιο καθιστουσε δυσκολο να πας μπροστα, αλλά με λιγο ζορι τα καταφερα να φτασω σε καλο σημειο...

 

Ο ηχος ήταν ότι καλύτερο έχω ακουσει ποτε ! με ένα φοβερο συστημα surround...το video wall φοβερό ! Η συναυλία διάρκεσε 2:30 καθαρές ώρες... Όλα τέλεια !

 

Βέβαια η ταλαιπωρία να πας και να γυρισεις ήταν τεράστια !

 

Και φωτος :

waters3.jpg

waters1.jpg

waters2.jpg

waters4.jpg

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα δεν μπορει παρα μια μερα να γυρησει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν εξερεσεις οτι εχασα κι εγω κανενα μισαωρο,εγγλεζος σε ολα του ο π....ς,κατι καρφομενα αγκαθια και

κατι μελανιες στον κολο και στα ποδια(καταραμενα security) και οτι τελειωσε η κασετα τις βιντεοκαμερας πριν το σολο στο the wall:evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΗΤΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΥΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ηχος τρελος δεν το συζηταμε λιγο το μπασακι στο money αλα ουτε που με ενοχλησε !!!!!!!!!! ητανε τε λει α θα ειμαι περηφανος που ημουνα και γω εκει,λυπαμαι πραγματικα οσους το χασανε !!! τι να πω ενα μηνα θα ακουοω μονο pink floyd !!!!!!!!

οταν ακουσα το Τime εκει καταλαβα οτι πραγματικα πεζανε ψυχεδελικη μουσικη,μονο αν το ακουσεις live θα καταλαβεις γιατι πραμα μιλαμε !!!!!!

Ρε τρελαθηκα !!!!!!!!!!!!

το κοινο για τον π....ο ομως ρε,να ακουγετε η ταμιακη μηχανη και να μην ουρλιαζουνε ή με τα ελικοπτερα απο το wall !! Τι να πω τεσπα μακαρι να εχω λεφτα να παω ιταλια 12 ιουλιου.

Τελικα Οσα χρονια και να περασουνε θα ειναι παντα μπροστα !!!!

δε νομιζω να εχει παει κανεις σε καλυτερη σηναυλια αντικειμενικα τωρα !

με τετοιο ηχο τετοια ατμοσφαιρα τετοιο rojectora !!!!!!!!!!! μακαρι να ξαναρθει !!!! αυτα τα λιγα απο μενα,καλημερα!!!

α ! αν καποιος εχει σε βιντεο το another brick in the wall θα τον/την θερμοπαρακαλουσα να εποικηνονησει μαζι και απο μενα οτι θελει !!! και παλι καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα...και κάτι άλλο...

σε καμία περίπτωση δεν υπήρχε περίπτωση playback...τ'ακούς elavd ????

 

Αν κατάλαβα πάντως καλά (χωρις να εχω δει το βιντεο...) sto sheep ο waters αφήνει την φωνή την οποία την διαδέχονται τα πλήκτρα μέ έναν ήχο που μοιάζει σαν να συνεχίζεται η φωνή...μήπως αυτό σε μπέρδεψε ????

 

με λίγα λόγια πάντως, ΕΧΑΣΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕΣ !!!

χαχαχα :twisted:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΛΑ ΤΡΟΜΕΡΟ LIVE!!!

 

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΟΛΟ!

 

Τώρα παιδιά περί κόσμου που είπε ο jam , black sabbath ειχε περισότερο κόσμο!!!

Και waters πάντως πύχτρα φαση!!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα παιδιά περί κόσμου που είπε ο jam ' date=' black sabbath ειχε περισότερο κόσμο!!!

Και waters πάντως πύχτρα φαση!!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!....[/quote']

 

Οπα ρε παιδια περισσοτερο κοσμο sabbath με ΤΙΠΟΤΑ !!!!!!!!!!

καλα πως γινεται να εχουν γραψει μονο 3 ατομα για τη συναυλια ?

το υπολοιπο noiz δεν πηγε ?ειναι για λυπηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω τωρα.... πως τρέχει το δάκρυ που δεν ήμουν εκεί??????????????????????????????????????????????????

 

Να 'σται καλά όσοι πηγατε και βάλτε κανένα videaki όποιος έχει να πάρουμε μάτι και μεις που λυώναμε στις παραλίες τις Χαλκιδικής :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα αλλά δεν μπορώ να κρίνω... να κρίνω ποιόν στην τελική; στην μισή συναυλία έκλαιγα από την συγκίνηση σαν μ@λ@κ@ς... το μόνο που μπορω να πω είναι ότι τώρα πιά μπορώ να αφήσω τον μάταιον ετούτον κόσμον ήσυχος... ... ...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν και εγώ εκεί..............

 

Ήταν απίστευτα απίστευτο. :D

 

Ο Roger τραγούδαγε στα 2/3 των τραγουδιων. στα υπόλοιπα τραγούδαγε είτε ο κιθαρίστας είτε ο πληκτράς.

 

Υ.Γ. Μιλάμε για πολύ κόσμο όμως... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου