Προς το περιεχόμενο

Σας παρακαλω διαβαστε το !!!!!!!!!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σου φερω ενα τελευτεο παραδειγμα και να κλησει εδω καλυτερα !

γιατι εχω την εντυπωση ισως και λαθως οτι με κανεις να φαινομαι σαν να θελω να διαφημηστω η κατι τετοιο

εχουμε 2 ιδιου μουσικος μα ολοιδιους

ο ενας πηγε σε ωδεια πηγε διαβασε πολλα βιβλια ενημεροθηκε απο το internet !

O αλλος παλι γεννηθηκε σε ενα χωριο,μονος του μεγαλωσε,μονος εμαθε και να παιζει μουσικη

παρα ολων αυτων ειναι το ιδιο καλη και οι 2 ποιος αξιζει το μεγαλυτερο μπραβο ?

αυτο στο ειπα για να καταλαβεις ποια η γνωμη μου γι αυτα τα ατομα.

απλα πιστευα οτι αν γινοταναι κατι απ ολα αυτα που προειπα ισως να

ενιοθε λιγο καλυτερα.

Τελικα μα....ια μου ας κλησει αφτο το θεμα εδω.Ισως το ειδα ετσι απο τον "ενθουσιασμο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν καταλαβαινω γιατι το πηρες τοσο στραβα το θεμα !!!!!!!

 

Εγώ αντίθετα καταλαβαίνω πολύ καλά... πως δεν κατάλαβες λέξη απ'αυτά που έγραψα. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη κιόλας που θα επέμβω...απλά νομίζω πως παρανόησες τα όσα γράφτηκαν...δεν πήρε κανείς στραβά όσα είπες και από ότι διάβασα όλοι σε συγχάρηκαν για το ενδιαφέρον που έδειξες σε αυτόν τον πραγματικά αξιοθαύμαστο άνθρωπο (γιατί ως μουσικός δεν ξέρω) και για το ότι το παλεύει τόσο άξια με τόσες δυσκολίες...

 

έχω όμως την εντύπωση πως αυτό που σου τόνισαν όλοι (και συμφωνώ απόλυτα) είναι πως δεν πρέπει να τον αντιμετωπίζεις στον μουσικό τομέα με μεγαλύτερη επιείκεια από ότι όλους τους άλλους απλά γιατί ο χόρος της μουσικής απο μόνος του είναι πολύ σκληρός και οι ακροατές θαυμάζουν,αποδέχονται η όχι το μουσικό αποτέλεσμα και όχι τον ίδιο τον μουσικό ως άνθρωπο ή κρίνοντας από τις δυσκολίες που ξεπέρασε γιανα δημιουργήσει...

 

πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός στις ελπίδες που θα γεννήσεις σε αυτό το άτομο γιατί αν ακούσεις για παράδειγμα την μουσική του και δεν σε ενθουσιάσει αλλά λόγο του προβλήματος του πεις πως είναι εκπληκτικό το αποτέλεσμα μόνο κακό θα του κάνεις βάζοντας τον σε μια αδιέξοδη διαδικασία που πολύ δύσκολα θα ξεπεράσει όταν οι άλλοι θα του πουν την αλήθεια...

 

Σαφώς και θα πρέπει να ακουστεί η μουσική του και να του δωθούν οι ανάλογες και ίσες ευκαιρίες...απλά ο θαυμασμός που μπορεί ο καθένας να νιώθει γιαυτόν ως άτομο να ξέρεις πως δεν πρέπει να επιρρεάσει την μουσική σου κρίση για δικό του καλό...

 

Φιλικά επίσης θα σου πω πως κανείς από εδώ δεν παίρνει στραβά κανέναν...έτσι έχω καταλάβει τουλάχιστον το λίγο που παρακολουθώ τα όσα γίνονται...

 

γιαυτό μην το κάνεις ούτε εσύ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εχεται δικιο αλα υπαρχουν ατομα και ατομα χαρακτηρες και χαρακτηρες,στο χαρακτηρα μου ειναι να κρινω τετοια ατομα διαφορετικα απο καποιους αλους με πολυ μεγαλη επιεικια !! τι ελπιδες θα του γεννησω δεν καταλαβα ?

αν επεζαι σε μια καταληψη πχ στις σερρες θα του γεννουσε ελπιδες ?

αν εμπεναι ενα τραγουδι του σε μια συλογη απο αυτες που δεν πουλιουνται αλα χαριζονται μονο !!! εγω πιστευα οτι θα ενιοθε καλυτερα !!!και το θεμα δεν το ανοιξα για να τον λυπηθουμε αλα γιατι γουσταρα ουτε την ειδα ο ψινακης που θα φτιαξει το νεο ρουβα προς θεου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ...αμα έχει καταλάβει όλα κάλά...εγώ επειδή τον είδα να στραβώνει λίγο γιαυτό είπα να κάνω μια επεξήγηση...

 

ότι δεν είπε κανείς πως αυτό που σκέφτηκε δεν είναι αξιόλογο απλά του εφιστήσανε λίγο την προσοχή σχετικά με το πόσο λεπτό είναι το θέμα...

 

Antonypath25 σίγουρα και θα είναι πολύ καλό αν καταφέρει να παίξει σε μια συναυλία είτε μικρή είτε μεγάλη και μπράβο που θα τον βοηθήσεις...απλά το θέμα είναι να αξίζει και η μουσική του γιαυτό και να μην γίνει λόγο της ιδιαιτερότητας του...αυτό είναι όλο.

 

Μακάρι το παλικάρι να έχει σε ένα βαθμό τον τρόπο να περάσει όμορφα με αυτό που αγαπάει και κατά την γνώμη μου είσαι και εσύ τυχερος που γνωρίζοντάς τον θα πάρεις και εσύ ένα καλό μάθημα ζωής και δύναμης...

 

Καλή έκβαση ελπίζω και εύχομαι να έχει και θα ήθελα πολύ να ακούσω την μουσική του και τα νέα σας... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον τα μπραβο περιτευουν, εμενα μου δοθηκε η ευκαιρια να κανω/ουμε μια καλη στο παιδι,που στην ουσια καποιοις αλος θα την κανει. θα μπορουσε να παιξει 2/3 κομματια πυξ λαξ και 2-3 κατσιμιχα σενα μπου.....μαγαζο μια κολοκαταληψη και ολοι θα ητανε ικανοποινμενοι !!! σιγα το πραμα το καναμε 10 σελιδες θεμα, ελεος δεν την ειδα ο ρομπεν των μουσικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά συγνώμη...όχι μπράβο...δεν το ξανακάνω... :D :D :D

 

Πέρα από την πλάκα καταλαβαίνω απόλυτα τι λες...απλά επειδή έχω ένα γνωστό με ειδικές ανάγκες ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να βρει κάποιος τις ισσοροπίες σε τέτοιες περιπτώσεις...θέλει λίγο τακτ..

 

so take it easy...

 

Φιλικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου