Προς το περιεχόμενο

northwest guitars custom neck


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλόπαιχτο!

 

Μπήκα και εγώ στο site αλλά απογοητεύτηκα, δεν έχει επιλογή για 24 τάστα >:(

Ρατσισμός? ;D

frankenbill χαλαρωσε ρε :D :D :D......θες να βαλεις 24αρι σε στρατ ? και υποψιαζομαι οτι το ψηνεις για την MIM etsi ?  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τιμη ειναι σουπερ......εαν σκεφτεις οτι στη warmoth θα ηθελες τα διπλα τουλαχιστον.Εαν και η δουλεια ειναι καλη δεν βλεπω το λογο να παρεις απο warmoth ,εκτος εαν εχουνε διαφορα στην ποιοτητα ::).

 

 

p.s εαν θελησω ποτε να βαλω maple στην american deluxe μου ποια στοιχεια πρεπει να κοιταξω(nut width,radius?) για να μπαινει καρφι ενα μπρατσο.Το κακο ειναι οτι δεν βρισκω τα specs απο την deluxe μου.Εχει μονο τα καινουργια απο το compound (εκτος εαν ειναι ιδια)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν σου κανουν τα specs που εχει στο site πρεπει να μας πεις ποιας χρονιας ειναι μηπως υπαρχουν διαφορές......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν σου κανουν τα specs που εχει στο site πρεπει να μας πεις ποιας χρονιας ειναι μηπως υπαρχουν διαφορές......

;D

αν ηξερα εαν μου κανουν τα specs δεν θα ειχε νοημα η ερωτηση μου.....πρεπει  να ειναι τους 2006 με τους scn noiseless...h/s/s  η προηγουμενη απο αυτη με τους Ν3.

 

 

Tα βρηκα ο μπαγασας......... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

frankenbill χαλαρωσε ρε :D :D :D......θες να βαλεις 24αρι σε στρατ ? και υποψιαζομαι οτι το ψηνεις για την MIM etsi ?  ;D ;D

Όχι την MIM δε την πειράζω (μόνο μαγνήτες άλλαξα), έχω άλλο σώμα που προς το παρών είναι ορφανούλι χωρίς μπράτσο, αλλά το έχω μετρήσει για 24 τάστα και δεν θέλω να στοκάρω και να ξανασκάβω.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου