Προς το περιεχόμενο

Masterwork cymbals


nosi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλα είναι απο τις εταιρίες που έχω μαυρα μεσάνυχτα και ξαφνικά ακουσα ένα china σε live  και έλιωσα... απλά θέλω να μου πείτε ακριβός αν μπορω να τα δοκιμάσω αν ναι πού μπορώ να τα αγοράσω ή πρέπει να παω τουρκία όλες οι σειρές είναι handmade? ποιά είναι τα κοινά γνωρίσματα κ τα ακούσματα κάθε σειράς... και ναι πήγα ψαχτήρι και όλοι λέτε ότι τα πήρατε απο τουρκία και νομίζω ο μπύρος έχει πει κάτι οτι μπορώ να τα παραγκείλω απο... πού? στο σιτε τους δεν λέει τίποτα... συγνώμη αν έγινα κουραστικός αλλα τα έχω ακούσει σε βίντεο αλλα να το ακούς ζωντανά ειναι... και έχω λίγο καεί... και τώρα που το βλέπω το κείμενο είναι κουραστικό... πάλι συγνώμη :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε

Απαντησεις στα ερωτηματα σου

Δε νομιζω να μπορεις να τα δοκιμασεις εδω γιατι δεν υπαρχει επισημος αντιπροσωπος εδω ( αν και θα επρεπε να την κανω αυτη τη δουλεια τελικα... ;D)

Ειναι handmade 100 %  και μαλιστα με παλιες μεθοδους χωρις κυριλε αυτοματοποιοημενα μηχανηματα.Στο χερι μεχρι να ματωσει και hammered μεχρι κωφωσης...Στο λεω γιατι το εχω δει

Ακουσματα καθε σειρας δε μπορω να σου πω γιατι δεν εχω ακουσει ολες

Απο αυτες που εχω

Pera =fast και bright

Sehar = πιο dark ηχος εκπληκτικη ουρα

Natural =απιστευτη διαγεια ηχου ,εχω ενα 21'' ride δεν το αλλαζω με τιποτα

Custom και custom pointer = πιο all range δεν ειδα και μεγαλη διαφορα μεταξυ τους

Εffective holes = οτι ακριβως περιμενεις να ακουσεις απο τετοια πιατα ! Αντικαθιστουν ανετα και china

Iris =μετρια για τα δικα μου αυτια, ειχα ενα και το πουλησα

 

Μου αρεσαν πολυ και τα splash kai mini china του Σπυρου σειρα resonant

 

Επικοινωνησε με τον Burhan στο site της εταιρειας http://www.masterwork.com.tr/

και πες κανε την παραγγελια σου, πες του σε εστειλε ο Hampis να σου κανει εκπτωση

Ακομα καλυτερα πηγαινε μονος σου στην Πολη να φας κ μπακλαβα  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή απο τιμή πως πάμε? και μάλλον πρέπει να πάω τουρκία για να τα ακούσω γιατί αφού  είναι στο χέρι δεν θα είναι ίδια... απλά αμα θέλω να τα ακούσω παίζει να... έρθω να φορτωθώ σε κανένα σας να τα ακούσω ή θα πάρω 2 @@? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου