Προς το περιεχόμενο

Οι καλυτεροι κιθαριστες συμφωνα με το Rolling Stone


warwickplayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"...and he is one the most famous original Hawaiian steel guitarists, along with Joseph Kekuku, Frank Ferera, Sam Ku West and "King" Bennie Nawahi."

Ε πες το ντε.... :P

;D ;D ;D

Μπράβο Waterfall-K. Πάμε γερά παιδιά. Λίστες να βλέπω! ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Βρήκα μία λίστα με τους καλύτερους κιθαρίστες ever.

 

1) notlrac

2) -

3) -

4) -

5) -

6) -

7) -

8) -

9) -

10) -

Ο νο8 είναι τυφλός? Γιατί φοράει γυαλιά?? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε είναι ο τέτοιος πως τον λένε ο μαυρούκος ΑΑ ο steve wonder!

 

 

Όλοι οι άλλοι είναι κινέζοι, νομίζω φαίνεται απο τα σχιστά μάτια τους!!

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην προταση ξεχασες επιτηδες το της...(το σολο ειναι μια ιστορια με τα σκαμπανεβασματα τις εντασεις ΤΗΣ)

 

Εκει κατεληξες? ασε που ακομα δεν εχεις καταλαβει ουτε εσυ ο ιδιος τι λες....ειπες το σολο ειναι ενα βημα που σου δινεται να πεις κατι(βλεπεις εγω βαζω αυτουσιες της φρασεις σου) αυτο που λες λοιπον τι ειναι...αρλουμπες  και σκορπιες συλλαβες σαν τα μωρα η προτασεις με συνοχη,νοημα και περιεχομενο? Ποια η διαφορα απο το να λες μια ιστορια?Σε χαλαει ο ορος ιστορια? πες το δηλωση ,διακυρηξη οπως θες...η ουσια δεν αλλαζει αν κατι δεν εχει αρχη μεση τελος και δεν ειναι τελειως flat να εχει δηλαδη καποια σημεια που να αυξομειωνεται η ενταση και το ενδιαφερον σημεια που να δειχνει οτι τελειωνει και δεν μενει μετεωρο κτλ κτλ..τοτε δεν ακουγεται καλα.

Οταν μαθεις να μιλας σαν μουσικος με σωστους ορους...τοτε θα αρχισω κ εγω να σου απαντω σοβαρα και να μην σε ειρωνευομαι...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίστες να βλέπω! ;D ;D ;D

 

15662397e190e18699c7257fbc4b10db.gifTop 10 Lesser-known Martial Arts Movie Starsb326d10d47c986f0a271a1c3e3bf9652.gif

 

01) Jimmy Wang Yu

02) Yuen Biao

03) Brigitte Lin

04) Bob Wall

05) Jim Kelly

06) Bolo Yeung

07) Dan Choupong

08) Andy Lau

09) Jeffrey Falcon

10) Carter Wong

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

1 Ο Τιτανοτεράστιος

2 Ο Πεταλιέρας jumbo γνωστός και ως ο «με κατηγορούν ότι παίζω δυνατά, αλλά όλα είναι ανυπόστατα».

3 Ο Καθιστός τραγουδάω καλύτερα

4 Ο Σαχλοφωνίστας

5 Ο Τελεκάστορας ο αποδημητικός (ευδοκιμεί στα βόρεια κλίματα)

6 Ο Μοντελοξάδερφος  

7 Ο Τζιμπούρ ( όχι ο άλλος, ο δικός μας)

8 Ο Pretty boy lawyer

9 Ο Hot for Teacher… funk-rock χαιτάς teacher!

10 O Χαρίλατρος

 

 

Φυσικά όλα αυτά τα πρόσωπα είναι... φανταστικά και ουδεμία σχέση έχουν με πρόσωπα και πράγματα εντός του λατρευτού μας Noiz  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μαθεις να μιλας σαν μουσικος με σωστους ορους...τοτε θα αρχισω κ εγω να σου απαντω σοβαρα και να μην σε ειρωνευομαι...

 

Θα μου αρκουσε να καταλαβαινεις πρωτα αυτα που ο ιδιος γραφεις αλλα anyway..δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου αρκουσε να καταλαβαινεις πρωτα αυτα που ο ιδιος γραφεις αλλα anyway..δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη...

Ρε αγορινα μου...καταρχας δεν με ξερεις...εγω απο αυτα που γραφεις σε ξερω...εισαι το max 21 και δεν εχεις ακουσει τιποτα αλλο στη ζωη σου περα απο τυπαδες που παιζουν αυτες τις μαλ@#@@ιες...εγω δεν ειπα ποτε οτι δεν ξερεις  τι λες  και οτι λες αρλουμπες χωρις να το στυριξω καπου...το μονο που κανω ειναι να ειρωνευομαι τις χαζομαρες που λες του στυλ ανεβαζω ενταση και καιω το κιθαρονι μου σε ρυθμο!!!!300bpm...μωρε δεν πα να το καψεις και σε καλαματιανο?τα γραφτα μενουν...ΕΛΕΟΣ με το καθε πιτσιρικι εδω μεσα!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου