Προς το περιεχόμενο

Επισκευή πλήκτρου YAMAHA


zoaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους! Εχω ενα αρχαιο πληκτρο Yamaha PSR-210 το οποιο εχει πολλα προβληματα μετα απο μεταφορα με ταχυδρομειο. Το πιο βασικο ειναι οτι πλεον δεν αναβει. Τα αλλα (κατι σπασμενα πληκτρα πχ) δε με καιει και τοσο να φτιαχτουν, αρκει να δουλεψει το συστημα. Μηπως ξερει κανεις που μπορω να το παω για service χωρις να μου φυγει μια περιουσια;

 

Κοιταξα καποια παλια θεματα που ασχολουναν με το ιδιο προβλημα (δεν βρηκα κατι προσφατο) και δε βρηκα κατι συγκεκριμενο.. Ενας φιλος μου ειπε οτι εχει ακουσει για καποιο service προς Σπατα/Παιανια αλλα δε θυμαται συγκεκριμενα, ξερει κανεις ποιο εννοει;

 

Δεν ξερω και πολλα πραγματα σχετικα διοτι δεν ειμαι πληκτρου, απλα χρησιμοποιω το συγκεκριμενο οργανο για να μελεταω και να γραφω.

 

Ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει αλλου!

In love with desire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στον Οίκο Παυλίδη στις Αχαρναί και βρες τον τεχνικό τον Γιώργο.

Ειδάλλως επικοινώνησε με τον Μανώλη Χναράκη,τεχνικός της Roland αλλά γνώστης και επαγγελματίας κι αυτός.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου