Προς το περιεχόμενο

''Sinner''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ φουζιον επεσε τελευταια... :D

 

Ενα ολοκαινουριο τραγουδι για παλιοροκαδες.Το ξεκινησα χθες,το τελειωσα σημερα.Ειναι ολα one take.

Ελπιζω να μην το χω καταντησει αηδια με τα συχνα ανεβασματα των καινουριων τραγουδιων μου αλλα επιτρεψτε μου να νιωθω οτι εδω στο νοιζ εχω βρει ενα μικρο κοινο για τη μουσικη μου η οποια δεν εχει αλλη βλεψη παρα να την μοιραζομαι με καλους φιλους,μελη και επισκεπτες του φορουμ.

Δεν νομιζω πια να εχει σημασια αν η παραγωγη,τα παιξιματα ειναι καλα ή οχι,αλλα το αν αγγιζει καποιον η μουσικη.

 

Καλη ακροαση!

SINNER.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να πω την πικρή μου αλήθεια? Δεν το βρήκα στα επίπεδα πληρότητας που έχεις παρουσιάσει στο ακροατήριό σου εδώ κατά καιρούς. :-[

Το ότι πρόκειται για φοβερά παιξίματα και πηγαίο ταλέντο goes without saying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια εχεις αλλαξει τις μελωδιες στη φωνη(εχεις βαλει πιο πολλα χρωματα)

και ακουγονται τα φωνητικα ακομα καλυτερα απο τα πιο παλια.

Τι ωραια αυτη η ριφφαρα του κομματιου και τα μελωδικα σολα..........συνεχεια τα ιδια σου λεω αλλα τι να πει κανεις για παρτη σου ρε φιλε.

Ειναι γεματο feeling και αυτη η μελωδικη και σκληρη νοτια κομματαρα(κλεινει λιγο το ματι στον Haynes) κατα την ταπεινη μου γνωμη ειναι ισαξια με το nothin' to believe.

Να βαζεις πιο συχνα και αμα ξαναρθει ο Govan δειξ του και δυο πραματα στα φωνητικα

(και στη συνθεση επισης)θα το εκτιμησει ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν είναι το style που ακούω. Παρ’ όλα αυτά το “sinner” μου άρεσε πολύ…..επειδή είναι δικό σου, όχι «χαρηστικά» , λόγω φωνάρας και λοιπών  ;). Γιατί τι έχει κακό η παραγωγή  ???; ΔΕΝ γίνεται να γράψεις «κακό» κομμάτι, πάρε το απόφαση 8). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν εχει ατμοσφαιρα Χριστουγεννων μηπως? :P :P ;D ;D ;D

Πασχαλινό με φάνηκε :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο gemini!

 

@Σπυρο..Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο!I know,I Know..Δεν εψαξα τιποτα,δε διορθωσα τιποτα..Ηθελα να καταγραψω αυτο που αισθανομουν χωρις επιμελεια

Το ξεκινησα χθες,το τελειωσα σημερα.Ειναι ολα one take.

και ευτυχως...

Ειναι γεματο feeling

Σε καποιους επιασε...

....Γιωργο σ ευχαριστω αδερφε μ επιασες γενικα. ;)

Ο Haynes για μενα ειναι μετα τους Κεραυνους.. ;)

Αρα...Επεσες μεσα!Νομιζω τον αντιγραφω. :-\ Ετσι μου βγηκε ομως..

 

@Ξαδερφε αγαπητε..Σ ευχαριστω πολυ,τα Χριστουγεννα γκαιφε SURE!(οχι Shur..) :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την πικρή μου αλήθεια? Δεν το βρήκα στα επίπεδα πληρότητας που έχεις παρουσιάσει στο ακροατήριό σου εδώ κατά καιρούς. :-[

T' ακούω 3η φορά για να γράψω όσο το δυνατόν πιο κατασταλαγμένη άποψη. Το κομμάτι έρχεται κατ' ευθείαν από τη μεγαλύτερη επιρροή του Σταύρου τους LK λάθος LS. :D

Όταν κάποιος βαδίζει σε πολυπερπατημένα μονοπάτια όπως του κουπλέ το πιο πιθανόν είναι να μην φθάσει στα επίπεδα πληρότητας που λέει ο Σπύρος. Έρχεται όμως το καταπληκτικό μέρος του ρεφραίν  με τα μη πολυχρησιμοποιημένα ακκόρντα  που αυτομάτως δίνουν ένα μπούστο σα να περνάς τη κιθάρα μέσα από Tube screamer α' ποιότητας. Τρομερό σημείο.

Επίσης προσέξτε την ερμηνεία του, νομίζω είναι από τις πιο ειλικρινείς, απ' αυτές που λέμε ότι ο τραγουδιστής ερμηνεύει στίχο (δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε). Οπότε άλλο ένα +. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου