Προς το περιεχόμενο

πσηφίο? Problem solved : EHX Analogizer


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Επίσης, ούτε σοβαρά το παίρνω ούτε διαρρηγνύω τα ιμάτιά μου (αλλά ελπίζω να το κάνει ο ignantios).

πλακα πλακα ..να ανεβασω ενα βιντεακι με εμενα να σκιζω τα ρουχα μου? Επειδη βλεπω αυτο το κορμι εχει αφησει ανεκπληρωτους ποθους και φωτιες που σιγοκαινε! ;D

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για μένα είναι πολύ κακό για το τίποτα η ιστορία και δεν αξίζει να σκαλώνουμε τόσο... ίσως έχουμε φάει στη μάπα ένα πολύ μεγάλο σίτλοουντ από ημιμάθεια (κι εγώ από κει ξεκίνησα και ακόμη την διαθέτω, απλά την κρύβω καλύτερα), αλλά στην πραγματικότητα και πέρα από τους μικρόκοσμους του καθένα (δεν το λέω προσβλητικά για σένα!!!!!!!!!!!) οι κιθαρίστες ειλικρινά δεν είναι τόσο αφελείς... Εγώ δεν θα έλεγα πως υπάρχει κάποιος ύπουλος συνειρμός αλλά ένα απλό catchy καλαμπουράκι που αν στόχευε να δημιουργήσει ντόρο, μάλλον το έχει ήδη καταφέρει.

 

Θα μπορούσε να λέγεται μουντoποιητικός τονοπαχυντής (και πάλι θα κορόιδευα) ;D

 

Εγώ θα πρότεινα το "μουνοποιητικός τονοφασκελωτής" (που σημαίνει ότι σου κάνει τον τόνο...  ;D ;D)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου