Προς το περιεχόμενο

Ριξε στο Pc Μου Σπιρτο....


antouan_z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα γλυκα μου βασανα..θελω την συμβουλη σας..

 

Εχθες το βραδυ και καθως κοιμομουν στα ολολευκα μου σεντονια ενιωσα ενα ψω@$%κρυο να με διαπερναει..λεω τι εγινε ρε γαμωτο;;;;

Σηκωνομαι και ηταν μαιμου(τσιτα) το air condition….παω λοιπον να το κλεισω και αντι αυτου βγαζω την πριζα οπου στηριζεται ολο το pc…κατοπιν αφου το βλεπω την ξανατοποθετω απαλα και με χαδια στην θεση της....κανει ενα τσαφ και πεταει σπιθες αλλα δεν δινω σημασια γιατι αυτο συμβαινει πολυ συχνα..τουλαχιστον σπιτι μου....

Ερχομαι λοιπον σημερα πρωι πρωι να ανοιξω το pc πριν φυγω για δουλεια για να αρχισει να κατεβαζει κουκλακια και......ΠΑΠΑΛΑ....δεν ανοιγει καθολου..νεκρο...εντελως...ουτε προσπαθεια δεν ακουγεται να κανει...σαν τοστιερα αψυχη.....

Το παιρνω και αφου το δοκιμσα σε ολες τις πριζες του σπιτιου το αφησα να κοιτεται νεκρο στο κρεβατι......

 

Καηκε εντελως η μα`#@%α;;;;Τι παιζει τωρα βρε αγορια;;;;;Για πειτε τωρα οι ειδικοι...........τι να πραξω...να το δωσω στην μανα μου για φρυγανιες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά άμα την έχεις πατήσει χόντρα και πας για φρυγανιέρα έχει καεί το motherboard.....

 

Αλλιώς λογικό είναι ακόμα να έχει πάθει ζηιά το τροφοδοτικό....

 

Τι να σου πώ....Περίμενε τι θα πούν και οι άλλοι....

 

Τουλάχιστον backups είχες κάνει? Να μην χαθεί τόση πολιτιστική κληρονομιά απο ενηλικο περιεχόμενο....:lol:

 

Πέρα απο την πλάκα backups της δουλείας σου είχες κάνει....Είναι πιθανό (αρκετά πιθάνο...) να μην έχουν πάθει τπτ οι σκληροί....

 

Το pc όταν έγινε το μπαμ ήταν ανοιχτό ή όχι?

Γιατί αν δεν ήταν ανοιχτό μπορεί να είναι ζημιά μόνο στο τροφοδοτικό....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

don't panic! Πέτα το από το παράθυρο και θα γιάσει! :lol: :lol:

 

Πίσω στο τροφοδοτικό κάτω από την υποδοχή για το καλώδειο ρεύματος υπάρχει ένας διακόπτης ο οποίος είναι η "ασφάλεια". Λογικά θα έχει κλείσει, άνοιξε τον! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

don't panic! Πέτα το από το παράθυρο και θα γιάσει! :lol: :lol:

 

Πίσω στο τροφοδοτικό κάτω από την υποδοχή για το καλώδειο ρεύματος υπάρχει ένας διακόπτης ο οποίος είναι η "ασφάλεια". Λογικά θα έχει κλείσει' date=' άνοιξε τον! :D[/quote']

 

Ελεος ρε τρελε.....ειπαμε........ :D :D :D :D :D :D...λες να μην το δοκιμασα....τεςπα λογικα τροφοδοτικο ειναι...αδικα κοπανιεμαι.....αλλα κινδυνεψαν 2 προτζεκτ μου με την μαλακια μου αυτη....κατσε να παρω και ενα ups... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να μην το δοκιμασα

 

ΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ;

 

ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ;

 

ΚΑΙ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος ρε τρελε.....ειπαμε........ :D :D :D :D :D :D...λες να μην το δοκιμασα....

 

Πως ήταν? :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να μην το δοκιμασα

 

ΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ;

 

ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ;

 

ΚΑΙ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

 

Nai ρε.........και εσκασε πανω σε ενααααα μωροοοο.....μετα γνωριστηκαμε κιολας...σαν την Βασιλειαδου θα το κανω...που πεταγε τις σταμνες(νομιζω)...εγω θα πεταω σε κουκλια pc......!!!!!! :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου