Προς το περιεχόμενο

Louisa + Nikolas at the Noiz Circus


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουτε ο ιδιος ο Russel δεν θα το επαιζε τοσο υπεροχα στο πιανο,ενταξει η φωνη ειναι απλα..εξαισια  (phrasing ,εκταση,χροια & εκφραση)

bravo!

Τα είπες όλα και με απόλυτη ακρίβεια SF!

Σκεφτείτε μερικούς μαντραχαλάδες μαζεμένους, να μιλάνε για πετάλια, κιθάρες, μουσική, να πειράζονται και να κάνουν πλάκα μιλώντας δεξιά και αριστερά και πίνοντας, και ξαφνικά.....αυτό.

Άρχισε η γιορτή αυτή με τον καλύτερο τρόπο!

Πραγματικά ήταν λίγο.Εγώ απλά ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!

Νικόλα συγχαρητήρια για τον τρόπο που συνόδευσες αυτή την καταπληκτική φωνή που έχει τεράστιο μουσικό ανάστημα!!!!!!!!!!!!!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο κι απο εμένα, απορώ πως καταφέρατε να συγκεντρωθειτε με τοσες μπλουζοκιθάρες εκεί γύρω!!!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο κι απο εμένα, απορώ πως καταφέρατε να συγκεντρωθειτε με τοσες μπλουζοκιθάρες εκεί γύρω!!!

Όταν ξεκίνησαν Νάσο, όλοι βγάλαμε τον σκασμό (αλλά μείναμε με το στόμα ανοιχτό). Οι μπλουζοκιθάρες απλά περίμεναν την σειρά τους.

Πάρτι λέμε!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όταν ξεκίνησαν Νάσο, όλοι βγάλαμε τον σκασμό (αλλά μείναμε με το στόμα ανοιχτό). Οι μπλουζοκιθάρες απλά περίμεναν την σειρά τους.

Πάρτι λέμε!

Να πω την αλήθεια το παρατήρησα κι εγώ (όταν έπαιζα). Στο πρώτο κομμάτι έπεσε μία μούγκα στο χώρο... Το δοκιμάσαμε και 30" για soundcheck και όσοι ήταν εκεί είχαν πάρει μιαν ιδέα...

 

Και πάλι ευχαριστώ παιδιά. Μου αρέσει πως συνεργαζόμαστε με την Λουίζα κι ελπίζω για συνέχεια... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολα παρα πολυ καλο. Μπραβο!!!!!

 

 

ΥΓ

Κοιτα τωρα....σημασια δεν εχει αν παιζεις εσυ καλο πιανο, εσυ φυσικα και θα παιζεις καλο πιανο και εξυπακουεται. ;)  Σημασια εχει οτι αυτη η κοπελα ειναι αστερι!!! Μπραβο της!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πως συνεργαζόμαστε με την Λουίζα κι ελπίζω για συνέχεια... :)

Κι εμείς βρε Νικόλα! ;)

Και μου άρεσε πολύ που έβαλες πρώτα το όνομα της Λουίζας και μετά το δικό σου (Louisa + Nikolas)! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου