Προς το περιεχόμενο

Αγορά Epiphone Les Paul Custom Zakk Wylde Bullseye BOHΘΕΙΑ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά!!!

 

Επρόκειτο να αγοράσω τη κιθάρα του τίτλου και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας εάν είναι καλή.

 

Παίζω απο Rock μέχρι Heavy Metal καταστάσεις....

Είναι η δεύτερη κιθάρα μου...

 

Ευπρόσδεκτες όλες οι προτάσεις σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε.

την συγκεκριμενη κιθαρα την εχει παρει ενας φιλος μου πριν κανα 6αρι χρονια και πραγματικα ειναι φοβερη.ειναι πολυ βολικη και εχει σουπερ ηχο,απο ομορφια ειναι κουκλα

και νομιζω οτι θα την λατρεψεις.

Αυτες που βγαινουν τωρα ειναι με μπαταρια στους μαγνητες και δεν την εχω ακουσει απο κοντα για να εχω γνωμη.πιστευω οτι θα ειναι καλητερη λογο μαγνητων η τελευταια εκδοση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα φιλε...Και εγω αυτη την ατιμη ηθελα να παρω γιατι και τα ακουσματα μου ηταν τα ιδια με τα δικα σου αλλα και επειδη με ειχε τρελανει το Bullseye σχεδιο...Αλλα μετα απο κουβεντα που εκανα με ενα φιλο του πατερα μου που πουλαει μουσικα όργανα μου μιλησε για μια special run που ειχε βγαλει η Epiphone...Η κιθαρα ηταν αυτη http://www.epiphone.com/Products/Out-of-Production/Les-Paul-Nightfall.aspx

Απο τοτε που την πηρα δεν εχω ξαναπιασει αλλη κιθαρα στα χερια μου και πιστευω οτι την εχουν υποτιμησει...Τωρα ειναι out-of-production αλλα νομιζω οτι στο thomann εχουν μεινει μερικες ακομα...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε.

την συγκεκριμενη κιθαρα την εχει παρει ενας φιλος μου πριν κανα 6αρι χρονια και πραγματικα ειναι φοβερη.ειναι πολυ βολικη και εχει σουπερ ηχο,απο ομορφια ειναι κουκλα

και νομιζω οτι θα την λατρεψεις.

Αυτες που βγαινουν τωρα ειναι με μπαταρια στους μαγνητες και δεν την εχω ακουσει απο κοντα για να εχω γνωμη.πιστευω οτι θα ειναι καλητερη λογο μαγνητων η τελευταια εκδοση.

 

 

Σε ευχαριστώ φίλε....και σε ποιό site την βρίσκουμε την κυρία για να την αγοράσουμε?

(εννοείτε καινούρια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε....και σε ποιό site την βρίσκουμε την κυρία για να την αγοράσουμε?

(εννοείτε καινούρια)

Εδω http://www.dv247.com/guitars/epiphone-les-paul-nightfall-electric-guitar-ebony--71778 αν λες για την δικια μου και αν θελεις την ZK εδω http://www.dv247.com/guitars/epiphone-zakk-wylde-les-paul-custom-plus-bullseye--83593

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για την δικιά σου λέω φίλε.... ;D

 

Εκεί φτιάχνεις ογαριασμό και στην στέλνει Ελλάδα με τι κόστος(μεταφορικών), με ποια εταιρία και έχει και δολλάρια απότι είδα :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς δεν την έχει stock :-[

 

Τσέκαρε επίσης και τις συγκεκριμένες :

 

Michael Kelly Patriot Premium

 

Mahogany body

 

Mahogany neck

 

Ebony fretboard

 

Emg 81/85 pickups

 

Grover tuning machines

 

Αντιπροσωπεύονται στην Ελλάδα στην Θεμιστοκλέους στα Εξάρχεια . Όποτε σε πάει ο δρόμος πήγαινε για δοκιμή . Νομίζω γύρω στα 700 ευρώ κυμαίνονται και αν το ψάξεις σε άλλα thread του forum θα διαπιστώσεις οτί η συγκεκριμένη εταιρία αξίζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε επίσης και τις συγκεκριμένες :

 

Michael Kelly Patriot Premium

 

Mahogany body

 

Mahogany neck

 

Ebony fretboard

 

Emg 81/85 pickups

 

Grover tuning machines

 

Αντιπροσωπεύονται στην Ελλάδα στην Θεμιστοκλέους στα Εξάρχεια . Όποτε σε πάει ο δρόμος πήγαινε για δοκιμή . Νομίζω γύρω στα 700 ευρώ κυμαίνονται και αν το ψάξεις σε άλλα thread του forum θα διαπιστώσεις οτί η συγκεκριμένη εταιρία αξίζει .

 

Sorry ξέχασα οτι έχει και maple top πανω στο mahogany body .

 

Χρονια Πολλά και πάλι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου