Προς το περιεχόμενο

Electro-Harmonix στην Αθηνα


alexkon13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και χρονια πολλα...Μηπως ξερετε που μπορω να βρω πεταλακια της Electro Harmonix στην Αθηνα γιατι απ'οτι εχω δει εισαγωγεας ειναι το NS Guitar Workshop που βρισκεται εκτος Αττικης...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://fuzzville.gr/electro.html

 

 

http://www.kagmakis.gr/products.php?lang=1&thecat2style=1&thecid=4&thec2id=17&open=1&page=4

 

Αυτά ξέρω που έχουν τα πιο πολλά, μπορεί να υπάρχουν κ άλλα μαγαζιά στην Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερετε και ποιος ειναι την Dunlop/MXR γιατι ψαχνομαι για πεταλι για μεταλ και ειμαι αναμεσα στο Fullbore Metal της MXR και το Metal Muff/Top Boost της EHX...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fullbore metal το εχει ο τριμης ο οποιος εναι και ο αντιπροσωπος της mxr νομιζω.Το συγκεκριμενο πεταλι το εχεις ακουσει απο κοντα?Εχει πολυ ιδιαιτερο ηχο,αρκετα κομπρεσαρισμενο και μπασσο ( βεβαια εχει και equaliser πανω οποτε αυτο αλλαζει ).Ειναι τελειο για ηχους σε στυλ pantera και εχει τονους gain αλλα θελει λιγο ψαξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fullbore metal το εχει ο τριμης ο οποιος εναι και ο αντιπροσωπος της mxr νομιζω.Το συγκεκριμενο πεταλι το εχεις ακουσει απο κοντα?Εχει πολυ ιδιαιτερο ηχο,αρκετα κομπρεσαρισμενο και μπασσο ( βεβαια εχει και equaliser πανω οποτε αυτο αλλαζει ).Ειναι τελειο για ηχους σε στυλ pantera και εχει τονους gain αλλα θελει λιγο ψαξιμο.

Ναι δεν υπαρχει κανα προβλημα...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου