Προς το περιεχόμενο

elta-courier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωπα ωπα παιδία μην πυροβολείτε χρονιάρες μέρες ξέρω πως ότι έχει σ΄χεση με θωμά έχει απαντηθεί απλά επειδή περιμένω μια παραγγελία από την προηγούμενη τετάρτη θα θελα ν μ πεί όποιος ξέρει εάν τα ελτα κούριερ κάνουν παράδοση και το σάββατο γτ από δευτέρα καθότι φοιτητές πρέπει ν γυρίσουμε στη βάση μας και πρέπει οπωσδήποτε ν γίνει η παράδοση αυτές τις μέρες......όποιος ξέρει θ μ βοηθούσε πολύ,ευχαριστώ και peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτους τηλέφωνο μήπως μπορείς να την πάρεις εσύ Σάββατο από εκεί αν σε βολεύει. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται απο το γραφειο της περιοχης σου,παρε τους τηλ.για να δεις αν εχει ερθει το δεμα σου,τα περισσοτερα ειναι ανοιχτα και το Σαββατο & μπορεις να περασεις να το παρεις απο εκει.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να δεις αν είναι εκεί ΤΩΡΑ, επειδή είσαι  υπ' ατμόν  :P:

πας εδώ:

http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/report_popup.jsp?lang=en

Βάλε στο πεδίο το parcel number: XXXXXXXXXXXX (12 ψηφία που αρχίζουν με το 166)

Αν σου πει: "GR    The recipient was not present. The shipment could not be deliver"

είναι στο ταχυδρομείο, πας Σάββατο μια βόλτα και το φορτώνεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ευχαριστώ για τις απατησείς,αλλά όταν λές στο ταχυδρομείο σε ποιο ταχυδρομείο ακριβώς πρεπει να είναι σε κάποιο κεντρικό?γτ την ένδειξη που αναφέρεις μου την έχει εμφανίσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

παιδιά ευχαριστώ για τις απατησείς,αλλά όταν λές στο ταχυδρομείο σε ποιο ταχυδρομείο ακριβώς πρεπει να είναι σε κάποιο κεντρικό?γτ την ένδειξη που αναφέρεις μου την έχει εμφανίσει...

 

Πάρε τηλέφωνο σε ένα κεντρικό και με το parcel number θα σου πουν σε ποιο είναι. Αν στην αναφέρει, είναι στο ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό θα κάνω θα τηλεφωνήσω αύριο το πρωί και κάτι τεαευταίο,στο σάιτ των ελτά πατάω τον κωδικό που έχω και μ λένε δν βρέθηκαν αντικείμενα......το ξέρω οτι πρίχτης αλλα δν παλεύω άλλο την αναμονή...σε ποιό πεδίο πατάω ακριβώς για ν δώ που είναι τ δέμα μου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλλον αυτό θα κάνω θα τηλεφωνήσω αύριο το πρωί και κάτι τεαευταίο,στο σάιτ των ελτά πατάω τον κωδικό που έχω και μ λένε δν βρέθηκαν αντικείμενα......το ξέρω οτι πρίχτης αλλα δν παλεύω άλλο την αναμονή...σε ποιό πεδίο πατάω ακριβώς για ν δώ που είναι τ δέμα μου???

 

Το δέμα δεν θα το δεις στο site των EΛΤΑ (απ’ όσο ξέρω δηλαδή) αλλά στο site της DHL όπως σου είπα πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση πώς όταν φτάσει ελλάδα μπορείς ν δείς που βρίσκεται απο τ σάιτ της ελτά....τελος πάντων ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις LK να σαι καλά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου