Προς το περιεχόμενο

Orange Jam Video


John Papaducci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι το take μου για το orange jam..Ελπίζω να σας αρέσει..

 

 

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άνεση σου σου είναι αποκαρδιωτική για εμάς τους υπόλοιπους  ;)

 

Υ.Γ. Βλέπω άφησες μούσι Δημητράκη  ;D ;D ;D ;D (παλιά διαφήμηση, χωρίς ίχνος προσβολής)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικό παίξιμο. Κάθε φορά που βλέπω βίντεο σου δε μπορώ να συνειδητοποιήσω οτι παίζεις με τόση άνεση τόσο δύσκολες φράσεις και βγάζεις τόσο καθαρό ήχο. Μπράβο σου για ακόμη μία φορα. Δέ ξέρω εάν το κλίπ είναι για κάποια συμετοχή σε κάποιο διαγωνισμό ή κάτι τέτοιο πάντως εαν είναι καλή τύχη.

 

Περιμένουμε και κανένα original track :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη για αλλη μια φορα καταπληκτικος!!!!!!!!!!!!!...δεν εχω να πω κατι αλλο...ως συνηθως δηλαδη οταν βλεπω τα βιντεο σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο Πετρούκιος !!  ;) ;) Μου άρεσε... Ξέρεις τι δεν καταλαβαίνω όμως? Πως μαθαίνεις για όλους αυτούς τους διαγωνισμούς? Πραγματικά το έχω απορία από που τους μαθαίνεις. Καλή επιτυχία πάντως.

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά.Χαίρομαι που σας άρεσε.Καλή χρονιά να έχουμε!!

 

Πως μαθαίνεις για όλους αυτούς τους διαγωνισμούς?

 

Κοίτα να δεις, το συγκεκριμένο δεν είναι για διαγωνισμό, πάντως γενικά σχετικά με τους διαγωνισμούς κοιτάω στο net και συνήθως όλο και κάτι εμφανίζεται..

 

Υ.Γ. Βλέπω άφησες μούσι Δημητράκη  ;D ;D ;D ;D (παλιά διαφήμηση, χωρίς ίχνος προσβολής)

 

Κανένα πρόβλημα..απλά πιάσανε τα κρύα του χειμώνα.. ;D

 

 

Περιμένουμε και κανένα original track :)

 

το επόμενο video λογικά μέσα στο μήνα, αρχές επόμενου θα είναι μία δική μου σύνθεση..

 

 

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου