Προς το περιεχόμενο

αγαπημένα εξώφυλλα δίσκων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Toσος κοπος για το σχεδιο στο κεντρο...καποιο αλλο χρωματακι γυρω γυρω δεν μπορουσαν να βαλουν? Το χαλαει ολο.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Dream Theater-Images and Words. Και για τους φίλους μου τους βαβουριάριδες boukaw και panagioti, Cannibal Corpse-Buttchered at Birth, στην πρώτη του κυκλοφορία, πριν λογοκριθεί :wink:

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ας μπεί και ένα εξώφυλλο που δέν είναι μέταλ :roll:

 

Home Cookin :arrow: Jimmy Smith

 

http://www.amazon.com/gp/product/images/B0002IQ9RS/ref=dp_image_0/104-7118738-5915163?ie=UTF8&n=5174&s=music

 

Το μοναδικό σιντί που αγόρασα αυθόρμητα λόγω εξωφύλλου (...καλά, έπαιζε και ο Kenny Burrel). Νομίζω οτι δημιουργεί μια πολύ ευχάριστη αίσθηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Draconian Times - Paradise Lost.

 

Τώρα που το σκέφτομαι, τα μέταλ εξώφυλλα κυριαρχούν στη σκέψη μου όταν προσπαθώ να σκεφτώ τα πλέον εντυπωσιακά εικαστικά. Βέβαια, εντυπωσιακό δεν σημαίνει a priori πρωτότυπο ή εμπνευσμένο.

 

Αλλά όπως και να το κάνουμε, δουλειές σαν το Draconian Times είναι πιο ενδιαφέρουσες από τη φάτσα του Marcus Miller- lol!

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου