Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή από Jackson SL3(japan) σε Jackson SL2H(U.S.A)


Arael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι και γω αυτό σκεφτόμουν να τσοντάρω κάποια λεφτά αλλά να μην μου πάει ο κούκος αηδόνι.

 

Αν και να πω την αμαρτία μου αν δεν είναι ένα καλό Upgrade έστω και σαν αίσθηση στο παίξιμο δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω λεφτά...

 

Ευχαριστώ πάντως για το χρόνο και τις απαντήσεις σας. Όταν με το καλό ανεβώ Αθήνα θα ψάξω να βρω καμιά SL2 για να δω αν και πόσο αξίζει και αναλόγως θα πράξω.

Να 'στε καλά  ;D ;D

 

Yeah Babe!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και γω αυτό σκεφτόμουν να τσοντάρω κάποια λεφτά αλλά να μην μου πάει ο κούκος αηδόνι.

 

Αν και να πω την αμαρτία μου αν δεν είναι ένα καλό Upgrade έστω και σαν αίσθηση στο παίξιμο δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω λεφτά...

 

Ευχαριστώ πάντως για το χρόνο και τις απαντήσεις σας. Όταν με το καλό ανεβώ Αθήνα θα ψάξω να βρω καμιά SL2 για να δω αν και πόσο αξίζει και αναλόγως θα πράξω.

Να 'στε καλά  ;D ;D

 

 

θα δωσεις τουλαχιστον 1 χιλιαρικο... Και πιστευω ηχητικα δεν θα παρεις κατι... Τελος απο αισθηση θα δεις διαφορα αλλα οχι που να αξιζει 1000 ευρω... κρατα τα λεφτα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου