Προς το περιεχόμενο

Μετατροπή combo σε κεφαλή-καμπίνα.


doken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H φωτο που επισυναπτω ειναι το αποτελεσμα αναλογης ενεργειας φιλου μου. Εκοψε τα ξυλα με προσοχη και τα διαχωρησε και πηγε με το ηχειο σε εναν μαραγκο που του εκοψε αναλογο ξυλο να καλυψει το κενο στο πανω μερος του ηχειου.

DSCN1960.thumb.JPG.089f5f2a3bdebea41f66e264fb6925c3.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H φωτο που επισυναπτω ειναι το αποτελεσμα αναλογης ενεργειας φιλου μου. Εκοψε τα ξυλα με προσοχη και τα διαχωρησε και πηγε με το ηχειο σε εναν μαραγκο που του εκοψε αναλογο ξυλο να καλυψει το κενο στο πανω μερος του ηχειου.

 

αυτό είναι η δικιά μου πρόταση, ο φίλος  θέλει να κάνει το αντίστροφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη κανεις στο κακομοιρο τον ενισχυτη πειραματα οπως με τη βαρκα κ τρεχεις κ δε φτανεις (παλι)!!!Πουλα τον κ παρε κεφαλι οπως σου ειπα κ στο τηλ,αλλιως καλα στεφανα...Δε νομιζω αν θελησεις καποια στιγμη να τον πουλησεις να ενδιαφερθει καποιος για κομμενο ενισχυτη.Κ για κεφαλι στα γουστα σου προτεινω:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

χαχαχα , γεία σου  rouchla marsalliari!!!!!!!!!!

 

νομίζω η λύση του νέου σασί κεφαλής είναι αυτή που προκρίνεται, όχι οτι και η άλλη δεν είναι καλή αλλά έτσι ούτε  επέμβένω στην καμπίνα ούτε τίποτε,4 βιδούλες και κατευθείαν φόρεμα της κεφαλής στο καινούργιο της σασι κ τέλος το έργο.

 

αυτό το tolex μόνο εξωτερικό ε? δεν παίζει Αθήνα καπου?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω τι ενισχυτή έχεις αλλά άπ' ό,τι κατάλαβα θέλεις να τον μετατρέψεις σε piggyback head σαν τον Silverface Twin Reverb του Jerry García.

 

jerry_garcia.jpg

 

image.php?lang=en&identifier=id&size=normal&module=product&product_id=45798

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου