Προς το περιεχόμενο

Ηχητικό στήσιμο μπάντας για Live-Party


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Funky ,50 τετραγωνικα μαγαζακι ειναι,καλους ενισχυτες λενε οτι εχουν κιθαρες-μπασο, ΟΚ θα βγουν και ετσι πιστευω ανετα,οπως και οι μεταλ ντραμερ συνηθως δεν τα λυπουνται τα σνερ τους και πολυ  ;D

Κοίτα συμφωνώ γενικά αλλά καλό δεν είναι να έχει ένα μικρόφωνο η μπότα τουλάχιστον?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα συμφωνώ γενικά αλλά καλό δεν είναι να έχει ένα μικρόφωνο η μπότα τουλάχιστον?

 

Ε,αυτο δεν λεω εδω και τοσα ποστ?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,αυτο δεν λεω εδω και τοσα ποστ?  ;D

Και εγώ στα ποστ μου λέω για 5 μικρόφωνα και 1 κονσόλα... :P Δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα...

Οπότε με μία κονσόλα πόσων καναλιών θα είμασταν καλυμμένοι (με όσο το δυνατόν λιγότερα μικρόφωνα)...?Ευχαριστώ και πάλι!

Εγώ όπως ΞΑΝΑείπα πιστεύω πως θέλετε 5 μικρόφωνα... Άρα με μία τέτοια

http://www.thomann.de/gr/behringer_xenyx_1204_usb.htm είστε κομπλέ! Βάζετε ένα στην μπότα, ένα overhead, 2 στις κιθάρες και ένα για φωνή!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα με οποιαδηποτε κονσολιτσα με 2+ μικροφωνικες εισοδους θα ειστε σχετικα ΟΚ,αλλα ψαχτειτε για κατι παραπανω γιατι αυτες οι μικροσκοπικες συνηθως ειναι τραγικα minimal σε ολα τους (eq πχ).

Καλα,τοσες μπαντες ειστε,καμια δεν εχει κανα προβαδικο με καμια κονσολα μεσα να τη φερει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι δύσκολο έως αδύνατον να βρεθούν ακόμα και αυτά, γιατί οι μπάντες προβάρουν εκτός Νομού.  :( ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι δύσκολο έως αδύνατον να βρεθούν ακόμα και αυτά, γιατί οι μπάντες προβάρουν εκτός Νομού.  :( ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές!

Ποιες μπάντες αν επιτρέπεται?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακόμα σίγουρο το Line up και όλες οι μπάντες είναι τοπικές εκτός από αυτή που παίζω εγώ που έχει σαν έδρα την Κέρκυρα. Δεν θα σας λένε κάτι τα ονόματα σίγουρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου