Προς το περιεχόμενο

Syd Barrett R.I.P.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα' date=' δεν νομίζω φίλε μου. Ο Roy Buchannan -αν δεν απατώμαι - ζει ακόμη....[/quote']

Απατάσαι αγαπητέ, απατάσαι.....:(:(:(

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Roy_Buchanan

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O θεός Roy Buchannan δυστυχως φιλε Johnny69 δεν ζει.. αυτοκτόνησε΄(ίσως και να έχει δίκιο ο mechmg93) όταν κατηγορήθηκε για "αλητεία"(!) αν δεν κανω λάθος..

 

http://www.youtube.com/watch?v=YHk2O6rIdmY&search=roy%20buchanan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Πάντως πιστεύω ότι σάς αρέσει επειδή παίζει με telecaster!!!!

 

δεν μας αρεσει' date=' μας φοβιζει οτι οι πιο πολλοι telecasterακηδες, αυτοκτονησαν, τρελλαθηκαν κλπ..καταρα εχει αυτη η κιθαρα?? :roll:[/quote']

 

Μπααα, εγώ σου έχω ένα πολύ χειρότερο νέο: σε 60 χρόνια από τώρα θα έχουμε πεθάνει όλοι, ακόμη και εγώ που τις Telecaster τις έχω δει μόνο σε φωτογραφία. ¶ρα ή όλα τα όργανα (και όλες οι κιθάρες βέβαια) είναι καταραμένες ή κάτι άλλο συμβαίνει.

 

Πάντως θέλω να ευχαριστήσω τον elavd για τις φωτογραφίες που έδειξε και οι οποίες δείχνουν έναν άνθρωπο που.. είναι μία χαρά. Δε ξέρω, αλλά πολύ το χάρηκα που είδα ότι ήταν ωραίος, με τις βόλτες του κλπ. Υπάρχει ζωή και έξω από τη δημοσιότητα (το ήξερα δηλαδή, αλλά να που επιβεβαιώνεται για άλλη μία φορά).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Wow!, σχετικα με το πρωτο σκελος, εννοειται οτι δεν υπονοω καποιου ειδους καταρα.απλη διαπιστωση ειναι :)

 

σχετικα με το αν o Barrett ηταν καλα η οχι, σχετικα με το θεμα της εμφανισης θα συμφωνησω. αλλα ακουγοταν,απο διαφορες πηγες, οτι ειχε ξεχασει ποιος ειναι και τι εχει κανει στην ζωη του, και αυτο ειναι περα για περα ανατριχιαστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:(

 

R.I.P. Syd!

 

Το έμαθα εχθές στο Rockwave από τους Dandy Warholes οι οποίοι παίξαν το interstellar overdrive προς τιμήν του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Wow!' date=' σχετικα με το πρωτο σκελος, εννοειται οτι δεν υπονοω καποιου ειδους καταρα.απλη διαπιστωση ειναι :) [/quote']

 

Ναι, το ξέρω, και εγώ χιούμορ έκανα.

 

σχετικα με το αν o Barrett ηταν καλα η οχι' date=' σχετικα με το θεμα της εμφανισης θα συμφωνησω. αλλα ακουγοταν,απο διαφορες πηγες, οτι ειχε ξεχασει ποιος ειναι και τι εχει κανει στην ζωη του, και αυτο ειναι περα για περα ανατριχιαστικο.[/quote']

 

Ελπίζω να είναι μόνο φήμες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έμαθα εχθές στο Rockwave από τους Dandy Warholes οι οποίοι παίξαν το interstellar overdrive προς τιμήν του!

 

Και προς τιμήν τους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου