Προς το περιεχόμενο

Αποψεις,samson resolv a6,rubicon r6a,alesis m1,behringer 3030a


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ενώ είχα αποφασίσει να πάρω τα esi 08 και είχα διαβάσει καλά σχόλια,με προβλημάτισε το μέγεθός τους,και σκέφτηκα να δω κάτι σε 6".

 

300 euro max,έχω διαβάσει διάφορα για τα samson δε μπορώ να βγάλω κάποιο συμπέρασμα ακόμα δυστηχώς,άλλοι λένε μακριά ενώ αλλοι είναι ικανοποιημένοι,επίσης ενας συμφορουμίτης μου πρότεινε τα behringer και διάβασα αρκετά καλά σχόλια σε ξένα site.

 

P.S.θέλω τα μονιτορ για σπίτι,ξέρω οτι παίζει ρόλο ο χώρος,ξέρω οτι με τόσα λεφτά δεν παίρνω κατι ουαου,τα θέλω για μίξη και παίξιμο για death metal ήχο,δεν μπορώ να πάω να ακούσω ο ίδιος τα μόνιτορ

Περιμένω τις απόψεις σας και την βοήθεια σας και ελπίζω να απαντήσουν αρκετοί που τα έχουν ακούσει,η αλήθεια είναι οτι τα behringer μου χουν γυαλίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κατοχος των rubicon r6a για θεμα αξιοπιστιας παιξε αφοβα... τωρα για το αν ειναι τα καλυτερα απο αυτα που προτινεις δε ξερω...δε τα εχω ακουσει ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/fostex_pm05n_black.htm

 

 

Κάλιο 5 και στο χέρι, παρά 6 και (στο σέρβις) καρτέρι  ;D ;D ;D

έχω ακούσει καλά λόγια για τα συγκεκριμένα αλλά είναι 5" και θέλω λίγο παραπάνω όγκο γιαυτο παω στα 6",επίσης ξεφεύγουν και λίγο απο το budget Μου

όσο για το παρά 6 και στο σέρβις :P το λές για κάποιο συγκεκριμένο μονιτορ απο αυτα που πόσταρα ή για όλα?γιατί αν είναι για όλα θα ξενερώσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου