Προς το περιεχόμενο

10 Έλληνες κιθαρίστες + καλή διάθεση = 1 monster jam!


SlayermanGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπραβο παιχταραδες!

Το ακουσα-ειδα με πολυ ενδιαφερον!

Νομιζω οτι το οτι επαιξαν διαφορετικα ατομα με κρατησε ως το τελος και αυτο ειναι επιτυχια για μενα.

Ολοι εξαιρετικοι με καποιους πιο κοντα (λογικο)στα γουστα μου!

Καντε κι αλλα!Δωστε κινητρο για δημιουργια παρ ολη τη μιζερια που μας εχει κυκλωσει! ;)

ROCK ON!

 

Παρακαλω να γραφτει στα πρακτικα οτι η παραπανω παιχτουρα που ακουει στ' ονομα "ΣΤΑΥΡΟΣ"  δεχθηκε προταση και εκανε τον κινεζο (karma: -1) , we'll get you next time stavros papadopoulos! mwahahaha!

 

 

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλω να γραφτει στα πρακτικα οτι η παραπανω παιχτουρα που ακουει στ' ονομα "ΣΤΑΥΡΟΣ"  δεχθηκε προταση και εκανε τον κινεζο (karma: -1) , we'll get you next time stavros papadopoulos! mwahahaha!

 

;D ;D ;D ;D ;D

Δεν προλαβαινα ρε συ,σκεφτομουν το μνημονιο.. :P ;D

 

Καλα που δεν εστειλα...

Οταν μου στειλες το τρακ,τζαμαρα απο πανω για λιγο(ωραιο track παρεπιπτοντως ;))

και επαιζα κατι μπλουζιες...(να τις κανει ο Θεος...)

Νομιζα οτι τετοιο θα ταν το ύφατο του τζαμ... :D

Εδω μαζωχτηκατε ολοι η αληταρια,οι Γκοβανηδες,οι Βαηδες και οι Σατριγιαννηδες και γω θα παλευα να κανω τον Μπιμπικινγκ... ;D

Παντως ειλικρινα το χω ακουσει πανω απο 5 φορες.

Εχει ορισμενα φοβερα παιξιματα! :-*

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά μπράβο και από εμένα. Ήταν πολύ ωραίο να ακούμε καλούς νέους παίκτες. Άντε και να σας δούμε και από κοντά σε κάποιο noiz event- αρκετά με την... γερουσία  ;D ;D ;D Τόπο στα νιάτα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπράβο και από εμένα. Ήταν πολύ ωραίο να ακούμε καλούς νέους παίκτες. Άντε και να σας δούμε και από κοντά σε κάποιο noiz event- αρκετά με την... γερουσία  ;D ;D ;D Τόπο στα νιάτα  ;D

+1000. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου