Προς το περιεχόμενο

Hartke amps


korman709

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oι ενισχυτες Hartke ειναι ιδιαιτερα γνωστη μαρκα, σιγουρα θα βρεθουν πολλοι εδω που να εχουν εμπειρια με διαφορα μοντελα. Ειδικα οι καμπινες τους (συχνα με aluminum cone speakers) χρησιμοποιουνται απο παρα πολλους μπασιστες.

 

Προσωπικα επειδη η επαφη μου με ενισχυτες μπασου ειναι γενικοτερα μικρη, δεν μπορω να εκφερω γενικα γνωμη. Μπορω να σου πω μονο για ενα συγκεκριμενο hartke, τον Α70 που εχω στην κατοχη μου. Αν εξαιρεσεις μερικα θεματακια με το βαρος του ενισχυτη και το ηχοχρωμα του compressor, ειμαι σε γενικες γραμμες πουλ ευχαριστημενος απο τον ενισχυτη - το eq του δινει παρα πολλες επιλογες χρωματισμου.

 

Τον ειχα αναφερει και εδω: http://www.noiz.gr/index.php?topic=184756.msg544046#msg544046

 

Εγω τον ειχα παρει μεταχειρισμενο στα 140 ευρω, οποτε ισως μπορεις να βρεις τον ιδιο (η καποιον αλλο της σειρας) σε αυτα τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κεφάλια (δεν θυμάμαι αν έχω παίξει σε combo) που έχω παίξει, είναι από αξιοπρεπή έως πάρα πολύ καλά (2500).

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου