Προς το περιεχόμενο

Soundborg - Καινούργια κομμάτια!


Marshallist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παίζουμε instrumental μουσική και είμαστε από Θεσσαλονίκη. Έχουμε ένα καινούργιο demo/E.P. Η παραγωγή του έγινε εξ ολοκλήρου στο σπίτι :)

 

Δίνω link για τρία καινούργια κομμάτια! Like/Dislike, comment και αν σας άρεσε Subscribe!

 

Αν σας αρέσουν στείλτε μου ένα email εδώ "[email protected]", για να σας στείλω το demo. Μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα είναι διαθέσιμο ολόκληρο σε CD και mp3 (Δωρεάν φυσικά!).

 

"MILKY WAY"

 

"Low Down"

 

To επόμενο το έχω ξανα-ανεβάσει αλλά αυτή την φορά κάναμε λίγο καλύτερη συμπίεση στα mp3 για να μην τα καταστρέψει εντελώς το youtube.

 

"Rockzilla"

Soundborg - Rockzilla ( 2012 E.P. )

 

Kώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ξαναγράψει για τον marshallist και τους Soundborg, δηλώνω fan του συγκροτήματος!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κατεβασει ενα παλιοτερο demo σας, και το ειχα στο mp3 μου στο στρατο. Λογω ωρας δε μπορω να τα ακουσω αυτα, αλλα σας εχω εμπιστοσύνη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κατεβασει ενα παλιοτερο demo σας, και το ειχα στο mp3 μου στο στρατο.

Εσύ έχεις το έχεις προχωρήσει πολύ το θέμα.Πας για επίτιμο μέλος του fan club!  8) ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά σας ακούω σήμερα και έχω να πώ ότι μου αρέσατε πολύ. Μπράβο φίλε Κώστα. Είδα και ένα βιντεάκι σας σε live στον σωλήνα (Soundborg - Low Down ( Nobar 18/12/2011 )) στο οποίο είστε άψογοι!

Τώρα σαν παρατήρηση νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο να βγεί η δεύτερη κιθάρα πιο πίσω και να ανέβει το μπάσο για να βγάλετε πιο παιχνιδιάρικη διάθεση, αλά Satriani. (Λέω εγώ τώρα.)

 

Υ.Γ. Φαντάστηκα τον εαυτό μου να είναι σε ροκόμπαρο, να κατεβάζει brewskies και να κουνάω το κεφάλι μου στον ρυθμό του Borgzilla.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κατεβασει ενα παλιοτερο demo σας, και το ειχα στο mp3 μου στο στρατο. Λογω ωρας δε μπορω να τα ακουσω αυτα, αλλα σας εχω εμπιστοσύνη ;)

 

Δεν έχω λόγια! Σ'ευχαριστούμε πολύ :) Ελπίζουμε να σου αρέσει και το καινούργιο μας demo! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά σας ακούω σήμερα και έχω να πώ ότι μου αρέσατε πολύ. Μπράβο φίλε Κώστα. Είδα και ένα βιντεάκι σας σε live στον σωλήνα (Soundborg - Low Down ( Nobar 18/12/2011 )) στο οποίο είστε άψογοι!

Τώρα σαν παρατήρηση νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο να βγεί η δεύτερη κιθάρα πιο πίσω και να ανέβει το μπάσο για να βγάλετε πιο παιχνιδιάρικη διάθεση, αλά Satriani. (Λέω εγώ τώρα.)

 

Υ.Γ. Φαντάστηκα τον εαυτό μου να είναι σε ροκόμπαρο, να κατεβάζει brewskies και να κουνάω το κεφάλι μου στον ρυθμό του Borgzilla.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και για την προτασή σου! Πραγματικά είναι η καλύτερη ανταμοιβή για τον χρόνο που αφιερώσαμε σε αυτή τη μουσική! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καποια σελίδα για να ενημερωνόμαστε για κανα live, αφού όλοι συντοπίτες είμαστε? :)

Εγώ ενημερώνομαι από τη σελίδα του facebook:

http://el-gr.facebook.com/pages/Soundborg/127955657221261

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καποια σελίδα για να ενημερωνόμαστε για κανα live, αφού όλοι συντοπίτες είμαστε? :)

 

:) Ότι είπε και ο mustafank! Κάποιο official site δεν υπάρχει προς το παρόν. Όλα μας τα νέα/live/video/mp3 κτλ ανακοινώνονται στη σελίδα του facebook!

 

https://www.facebook.com/#!/pages/Soundborg/127955657221261

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου