Προς το περιεχόμενο

This masquerade ...ΑΠΟ GROOVY SENSE


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπουδαίο κομμάτι, εξαιρετική η εκτέλεσή σας. Και από τις προηγούμενες ηχογραφήσεις που έχεις ανεβάσει Περικλή, ξεχωρίζω την τραγουδίστρια που μου αρέσει πάρα πολύ και διαθέτει μια χροιά πολύ ιδιαίτερη που κάνει διαφορά.

 

Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν ο ήχος των τυμπάνων τον οποίο βρίσκω αταίριαστο για το συγκεκριμένο ύφος αλλά υποθέτω ότι δεν ήταν στο χέρι σου για κάτι διαφορετικό.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσυ και ο Νεστορας !!!!!!!!!!!Περφεξιονιστες ειστε.Το εχω γραψει απο την πρωτη φορα οτι τα τυμπανα ειναι σε ενα στουντιο που δεν ειχαμε τον χρονο (οταν γραφαμε ) να τα φτιαξουμε οπως επρεπε.(2 ωριτσες 6 κομματια απο 3 takes το καθενα ..διαλογη και τελος ) Τσατρα πατρα εγινε η δουλεια για τους γνωστους λογους.Οταν θα γραψω κατι καινουργιο με την μπαντα θα το φτιαξω καλυτερο .Ευχαριστω για τα καλα λογια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

theod ..Eυχαριστω πολυ .Οντως αληθινα οργανα και οχι μπλιμπλικια ..αυτα μ'αρεσουν και μενα!!

Βεβαια εδω εχουμε θεμα με την μποτα ...αλλα τη διαολο demo-live στην ουσια ειναι .

Παντως την επομενη ηχογραφηση θα την κανουμε πιο οργανωμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που κάποιος διαλέγει να παίξει αυτό το κομμάτι .... από μόνο του αυτό λέει πολλά, αφιερωμενο σε όλους όσους κατάλαβαν ... these lonely games we play...

Rock is deader than dead - Shock is all in your head

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου