Προς το περιεχόμενο

Μήτσος - Ο δεσμός μου παίρνει κόκα (videoclip & e-single)


meet-sos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Κυρίες και κύριοι, επιχείρησα λοιπόν κι εγώ να βγάλω «E-single» για να είμαι μες στη μόδα. Το σινγκλάκι αυτό είναι το «ο δεσμός μου παίρνει κόκα» το οποίο περιέχει μία μέταλ φανκ διασκευή της ομώνυμης μου επιτυχίας (που ήταν ένα τραγουδάκι μου για έναν υποτεθέμενο δεσμό με μια γυναίκα φανατική χρήστη κοκαϊνης) συν 2 ακόμα κομμάτια και ένα μπόνους τρακ.

 

VIDEOCLIP

Μήτσος - Ο δεσμός μου παίρνει κόκα (new e-single 2012)

 

DOWNLOAD

http://www.meet-sos.gr/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=7

 

Θα ήθελα εν κατακλείδι να ευχαριστήσω τον κόσμο που με έχει στηρίξει και αγαπήσει σε αυτήν την πολυήμερη καριέρα μου.

 

Οταν ξεκίνησα στα πρώτα μου βήματα, ποτέ δεν περίμενα ότι θα φτάσω ψηλά. Τελικά όντως ποτέ δεν έφτασα, αλλά τουλάχιστον επιβεβαιώθηκα!

 

...

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ναρκωτικά σκοτώνουν  ;) ;D ;D ;D

Το ξέρω, για αυτό και εγώ δεν παίρνω...

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζεις με τον Ringo Starr.

Here’s what an insider had to say exclusively to Jacky Jasper:

“Ringo does lines of cocaine, as thick as my index finger. When he’s high, he gets so paranoid. It’s not unusual for him to lock himself in closets of his a hotel rooms. Once, the maid knocked on the door of his hotel and Ringo when into a frenzy! I called him and found out he suddenly checked out of the hotel and was at the airport about to board a plane because he believed cops were at his hotel door.”

 

Από το http://diaryofahollywoodstreetking.com/ringo-starrs-coke-binges-spark-concern/

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου