Προς το περιεχόμενο

Aντιγραφέας - 4.W.D.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοι το εχουν παθει βρε φαλτσοπαιδο.

Την ξερεις κι αυτη ρε αλητη?

Και βέβαια, τι με πέρασες. Αρκεί να σου πω ότι έχει μούσια! ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τωρα το ειδα (εβλεπα πρετεντερη με χρυσοχοιδη,βοριδη,ψαριανο ,καφετζοπουλο και στα παραθυρα πλευρη και μια επιθετικη κοτα καποια δουρου ) Αφου αυτοτιμωρηθηκα επι μισαωρον δεν αντεξα τους εστειλα στον αγυριστο και την εκλεισα την  ......να :o

Τωρα λοιπον ακουσα το κομματι του πελετη μου του Νεστορα και αρχιζω ερευνα σε παλιες δικογραφιες για κλοπη πνευματικης ιδιοκτησιας δεν ξερεισ τι γινεται (κι'αυτος ο Νεστορας τα βγαζει ολα στη φορα  :P)

Κατι μου θυμιζει οπως ειπε κι ο Σταυρος ALLMANIZEI το πραγμα .ΑΛΛΑ απο τεχνικης αποψεως ειναι καλο (ο ντραμερ μαλλον ειχε τις μαυρες του εκεινη τη μερα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ομως βαθυτατα Ολμανομπραδεράς.

Δηλωμένος :D Τι κομματάρα το Pegasus.

 

Gvoulucci, thanks. :)

 

Και βέβαια, τι με πέρασες. Αρκεί να σου πω ότι έχει μούσια! ;D ;D

Eίσαι άπαιχτος. :D

 

ΑΛΛΑ απο τεχνικης αποψεως ειναι καλο (ο ντραμερ μαλλον ειχε τις μαυρες του εκεινη τη μερα )

Πρόβα οne take, με μόνο overdub* το τέλος από 'μένα για Peter Green style κιθάρα και τα πληκτράκια που έπαιξε ο Γιώργος σ' ένα ψευτοσυνθ της κόρης μου.  8)

*Και το 3.16-3.24.

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Νέστορα.

Να πεις στον Μάνο ότι όποιος βαριέται να ζυμώσει, 10 μέρες κοσκινίζει.  ;)

 

Δεν με νοιάζει πλέον αν μοιάζει, πόσο μοιάζει και σε ποιό b-side των San Francisco Ananbourboula παρουσιάζεται μια παρόμοια φράση με αυτή στο 5:23:44 με 5:23:48 του κομματιού. Όλα κάτι θα θυμίζουν (που λέει κι ο Κηλαηδόνης) και μιας και μεγαλώσαμε με αυτά, από κάπου θα ναι κλεμμένα ασυνείδητα ή συνειδητά. Αν αναλύαμε μέχρι αηδίας ότι έμπνευση υπάρχει, θαχαν - δεν θαχαν ένα δίσκο οι Led Zeppelin. Άσε που δεν θα χε ηχογραφηθεί blues τραγούδι μετά το '70. Το πρόβλημα βέβαια είναι ότι έχουμε μια database στο μυαλό (και στη δική σας την περίπτωση είναι εκτεταμένη) που σε κάθε μελωδικό φτέρνισμα κάνει αυτόματα search στα πεδία. Είναι και η ηλικία που τα φίλτρα διογκώθηκαν ......

Που ναι τα 16 που κάθε καινούριο ακκόρντο ήταν και ένα τραγούδι, κάθε καψούρα και δισκογραφία ......

Το καλό είναι ότι προσωπικά (σύντομα και σε αίθουσα στη γειτονιά του μυαλού σας) έχω (ολοένα και αυξανόμενες) δόσεις Αλτζχάϊμερ οπότε βοηθάει στη (ψευδαίσθηση της) δημιουργία(ς).

 

Αυτό που ξέρω είναι ότι τόσα χρόνια "πηδιέστε" μεταξύ σας και έχετε γκαστρώσει ο ένας τον άλλον, ε καιρός να κάνετε και κανα παιδάκι (και όχι μόνο καναπεδάκι).  ;)

 

Μια χαρά είναι και δεν θα κάτσω στα επιμέρους σημεία καθότι τα ξέρεις καλυτερα και σε τρώνε παραπάνω.

Στρώστε τον κώλο σας.

Πάμε γερά.

Άϊντε.

 

Αφεντικό, μ' ακούς;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που του το έκλεψες το ζήτησε πίσω ;  ;D ;D ;D

Ζει;

 

Αφεντικό, μ' ακούς;

Ναι. 8)

 

Ωραίο  , την επόμενη φορά Νέστορα  να παίξεις περισσότερη ώρα σόλο ;D

Χαχαχαχαχαχαχαχα! :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου