Προς το περιεχόμενο

τι μαρκα ντραμς θα προτιμουσατε?


billos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατ αρχας να σας ευχαριστησω ολους για τις συμβουλες σας...επειτα θα ηθελα να πω πως paiste pst8 σειρα δεν την εχω ακουσει οποτε εμπιστευομαι εσας στα οσα μου λετε αν και δεν νομιζω οτι θα κανουν και τον τρελο ηχο...ακομα θα ηθελα να πω πως καλα η βαση για το hi hat ειναι επιεικως χαλια αλλα το πεταλακι που εχω ειναι αξιοπρεπες οχι βεβαια κατι σπουδαιο αλλα καλο και ελαφρυ για το ποδι...η αληθεια ειναι επειδη μενω πατρα οσον αφορα τα τυμπανα στην αρχη ειχα επισκεφτει τον νακα αλλα δεν μου εκανε και ιδιαιτερη εντυπωση κοστιζαν τα τυμπανα και κατι παραπανω απο οσα εδινα τωρα για τα πιατινια δεν εχω κοιταξει στον νακα παρα μονο στο music station το οποιο ειχε πανακριβα istanbul paiste και τα χαμηλοτερης ποιοτητας paiste kai zildjian...και για αυτο το λογο εχω μπερδευτει...και κατι ακομη pearl joey jordison signature snare?αυτο που εχει ο θωμας???με 160 ευρω μονο?απο που?

passion,the best reason to play drums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

pearl joey jordison signature snare?αυτο που εχει ο θωμας???με 160 ευρω μονο?απο που?

Εδώ: http://smart.noiz.gr/details.php?id=81102 (δεν είναι δικό μου...).

 

Κι αυτό είναι το link των αγγελιών του Noiz για τύμπανα, όπου βρήκα και τα υπόλοιπα που αναφέρω στο προηγούμενο ποστ: http://smart.noiz.gr/listings.php?category=15

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γενικές γραμμές είναι, αν διαβάσεις προσεκτικά τις περιγραφές, κοιτάξεις τις φωτογραφίες και ξέρεις τι να προσέξεις.

Επίσης, μπορείς να συνεννοηθείς με τον πωλητή να δεις και να ελέγξεις από κοντά το "προϊόν". Κι επειδή καταλαβαίνω ότι είσαι στην αρχή, καλό θα ήταν να έχεις και κάποιον πιο έμπειρο μαζί σου. Αν δεν υπάρχει τέτοιος, τότε αναγκαστικά ακολουθείς τη μέθοδο δοκιμής και σφάλματος, αλλά έτσι μαθαίνεις.

Καλό ψάξιμο!

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε billos επειδη φαινεσαι νεος, ενθουσιωδης και εχεις πολλες αποριες θα προτεινα να σταματησεις να ρωτας και να αρχισεις να παιζεις...με το συμπαθιο..

Οι ερωτησεις που εχεις ειναι πολλες και οσο θα απανταμε τοσο περισσοτερες αποριες θα εχεις και στο τελος θα εχεις ποσταρει 100 φορες σε ενα thread μονο και μπακεττες δε θα εχεις πιασει ακομα στα χερια σου  :P

Τα παιδια εδωσαν μερικες πολυ χρησιμες συμβουλες , αφιερωσε λιγο χρονο ακολουθωντας αυτα που σου ειπαν , ψαξε λιγο και τα θεματα του noiz που εχει αρκετες απαντησεις στα ερωτηματα σου

Χωρις παρεξηγηση εννοειται , δε θελω ουτε να σε αποθαρρυνω ουτε να σε διωξω (αλιμονο) απλα προσπαθω να σε πεισω να δεις λιγο την ουσια... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω ρε παιδια αληθεια μεσα απο την καρδια μου βεβαια τωρα κοιτουσα στον νακα στο online και δεν ειδα κατι 50 τις εκατο εκπτωση δυστηχως  :-\ θα παω και σε στολλα και αλλα μαγαζια να δοκιμασω και θα ψαξω και τις αγγελιες εδω

 

passion,the best reason to play drums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα κοιτουσα στον νακα στο online και δεν ειδα κατι 50 τις εκατο εκπτωση δυστηχως 

 

Η εκπτωση είναι μόνο για το κεντρικό κατάστημα στη ναυαρίνου και όχι για ηλεκτρονικές αγορές.

 

Αν είσαι από επαρχια πάρε τηλ κ μιλα με το τμημα τυμπάνων να κάνεις την παραγγελια τηλεφωνικά να σου τα στείλουνε. Θα κάνεις μια κατάθεση στην τραπεζα και θα είσαι κομπλέ.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου