Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένες συναυλίες + ονόματα που θέλατε να δείτε!


jumerang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ αν και λάτρευα τους savatage , δυστυχώς στο συγκεκριμένο live ( rockwave 2002 αν θυμάμαι καλά) μου φάνηκαν΄πολύ κακοί ,με χάλια ήχο, και ο μελαχρινός μακριμάλλης τραγουδιστής που (και καλά) θα αντικαθιστούσε τιν Zakk δεν έπεισε ούτε με τις τσιρίδες που πετούσε που και που ούτε με την συνολική παρουσία του...

Ντάξει ο τραγουδιστής δεν ήταν του γούστου μου (ως τραγουδιστής) αλλά η συγκεκριμένη συναυλία από μέρους τους μου είχε φανεί εξαιρετική. Τους είχα δει κ μετά στο Sporting και θεωρώ πως ήταν κατώτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 185
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω δεί (μάλλον), τους περισσότερους μουσικούς που θα ήθελα και στη σωστή τους ηλικία...

Αυτοί που μου ξεφεύγουν και θέλω να ελπίζω στο μέλλον είναι οι 4play...βέβαια θα ήθελα να τους δώ και με τους 2 κιθαρίστες τους (Ritenour-δύσκολο- και Carlton)...γιατί δεν έχω αποφασίσει ποιός μου κάθεται καλύτερα... 8) :P

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δει αρκετούς και έχω χάσει πολλούς και λυπάμαι γι'αυτό  :-\ όπως gary moore πχ

 

Πλάκα πραγματικά έπαθα με TOTO το 2006 στο Ελληνικό .... ήταν κανείς σας εκεί ?

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Springsteen.&-

 

Πρέπει.

 

 

+1

 

Μππορει να μη σου λεει και τιποτα, αλλα δες και αυτο..

http://www.rocking.gr/news/Oi_10_kaluteres_sunauliakes_mpantes_sumfwna_me_tous_anagnwstes_tou_Rolling_Stone/9186/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου