Προς το περιεχόμενο

Πώς διαλέξατε το nickname σας;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιό; το _gr;  ;D

Πάντως αυτή τη σαπίλα με το gr στα nicknames, μόνο Έλληνες την κάνουν. Γερμανό πχ δεν έχω δει να διαλέγει nickname Mark_de.

 

Δηλαδη ο Mark_IV ειναι Ρωμαιος? ???

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Al Arv κλασικά από το ονοματεπώνυμου μου (φαντασία 0).

 

Το κλασικό πρόβλημα είναι οτι όπου και να το γράψω στο νετ μου εμφανίζει suggestion: Did u mean alarm ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bass είναι το όργανο που αγαπώ και παίζω και το mike είναι από το Μιχάλης που είναι το όνομά μου. Το 7021 δεν σημαίνει απολύτως τίποτα. Αυτά.

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπήρχαν δυο:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bloody_Sunday_(1920)

http://en.wikipedia.org/wiki/Bloody_Sunday_(1972)

 

Για την δεύτερη, μετά την πρωταρχική ψευτοέρευνα - φάρσα της βρετανικής κυβέρνησης που αθώωσε όλους τους εμπλεκόμενους, βρίσκεται σε εξέλιξη από το 1998 η πιο μακροσκελής και πολυέξοδη έρευνα της βρετανικής ιστορίας, με κόστος 223 εκατομμυρίων ευρώ. Τα αποτελέσματά της αναμένονται στο τέλος του 2009.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει παίχτει τρελή ιστορία απο το δημοτικό!!!(σιγά να την περιγράψω) (τόσο παλιό) Ονομα απο Γερμανικες αντλίες είναι.

Trance-former

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει παίχτει τρελή ιστορία απο το δημοτικό!!!(σιγά να την περιγράψω) (τόσο παλιό) Ονομα απο Γερμανικες αντλίες είναι.

 

Σε παρακαλω, περιεγραψε την ...please?!  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάτι μολύβια κάτι τέτοια απο μία έκθεση με διάφορα ΄τετοια πράγματα,πχ αντλίες νερου και ιστορίες.Ε και το κιόσκι τις Wilo μοίραζε κάτι σούπερ ποσότητες χαρτικά-διαφήμιση και απόκτησα καβάτζα απο μολύβια για κάτι χρόνια! Ακόμα έχω λίγα πεταμένα και χωμένα κάπου στο σπίτι. Και άμα κανένας μου ζήταγε γόμα η μολύβι απο το σχολείο του χάριζα τα WILO μιας και τα είχα σε γιγαντοποσότητα. Και απο το ''ο τύπος με τα wilo'' πήγε στο "O Wilo!"

Trance-former

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OiZeR ηταν η υπογραφη που χρησιμοποιουσα στο γυμνασιο οταν εγραφα στους τοιχους ;D(ναι το εκανα και αυτο!) Επειδη μου αρεσε παντα να ακουω δυνατα μουσικη το εβγαλα απ το noise με μια μικρη τροποποιηση εγινε noizer αλλα δεν μου αρεσε ηχητικα ;D οποτε εβγαλα το n :P

 

εν συντομια OiZ!

 

το george προερχεται απο το πολυ σπανιο ονομα Γιωργος που εδω στην Ελλαδα ειδικα συνανταται ελαχιστα! ;D ;D

 

οποτε oizgeorge 8)

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το odis ειναι η συντομογραφια του Οδυσσεας και ετσι με φωναζουν σχεδον ολοι οι φιλοι μου.

 

Το 13 ειναι ως γνωστον ο πιο γκαντεμικος αριθμος. Εγω 13 γεννηθηκα, με πηρε και αγκαλια το πλασμα Μ οταν ημουν μικρος οποτε το θεωρησα πρεπον να το κοτσαρω στο nick μου. Μουαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάτι μολύβια κάτι τέτοια απο μία έκθεση με διάφορα ΄τετοια πράγματα,πχ αντλίες νερου και ιστορίες.

 

Λοιπόν, έχω κεφάλι καζάνι και στην αρχή αναρωτήθηκα τι σόι δάσκαλος θα σας έβαζε... έκθεση για αντλίες νερού. Μετά κατάλαβα τι έγραψες...  ;D ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου