Προς το περιεχόμενο

Πώς διαλέξατε το nickname σας;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ερώτημα "επιλέξτε username" έκανε πάντα το μυαλό μου να στερεύει απο ιδέες και ότι σκεφτόμουν ήταν ηδη εν χρήση απο άλλους. Μια μέρα την ώρα που έκανα την εγγραφή μου και ψαχνόμουν για ονομα χρήστη, ακουγα ταυτοχρονα το gimmie shelter και έτσι προέκυψε το nick που αργότερα άρχισα να χρησιμοποιώ συχνα γιατι ανακάλυψα ότι ήταν σπάνιο σε χρήση στα fora. Το πραγματικό μου παρατσούκλι είναι ήδη εν χρήση ως username απο άλλον χρήστη εδω μέσα!

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου βγήκε μετά από ένα "καταπράσινο" σόλο στην κιθάρα σ'ένα live (όπου είχαμε πιεί σαν τις σαύρες  ;D), όπου μετά κοροιδεύαμε με την τότε μπάντα μου πως έπαιζα σε Χι μινόρε (κάτι σαν τους slayer  ;D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπου μετά κοροιδεύαμε με την τότε μπάντα μου πως έπαιζα σε Χι μινόρε

Γειά σου συνοδοιπόρε. Και εμένα αυτή και η Ξι Φαλτσόρε είναι οι αγαπημένες μου.

 

Δεν νομίζετε όμως ότι οι ερμηνείες των nicks αφαιρεί κάτι από την γοητεία του μυστηρίου της προσωπικής ερμηνείας του αναγνώστη;

 

Για την ιστορία πάντως εγώ ήθελα το AudioCostUs όπως είμαι και σε άλλα φόρουμ αλλά για κάποιο λόγο δεν το παιρνε...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι μας γνωριζουμε αυτο το γεματο ενεργια και εξυπναδα λαγονικο φιλο κακων και καλων στο γνωστο κομικ.....  xilam_rantanplan_la_serie.jpg

 

Οποτε βαζουμε ενα Βαγγ(ελης) και εχουμε τον συνδιασμο.... !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα αυτή και η Ξι Φαλτσόρε είναι οι αγαπημένες μου.

 

Εσύ πρέπει να κατάγεσαι απ'το Κουρδιστάν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πρέπει να κατάγεσαι απ'το Κουρδιστάν.

Κοντά έπεσες. Πανκιστάν, στα σύνορα του Ξεκουρδιστάν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερε, κι ο Hendrix απο εκει ηταν ;D

Τον Μήτσο τον ήξερα. Οχι απ το ίδιο χωριό (αυτός ήταν από το Χαζντάουνδεγιόντερ), αλλά ήμουν γνωστός στα μέρια μας και είχε έρθει να μ' ακούσει. Καλό παιδί. Η χαζομάρα είναι ότι όταν ταξίδευε του βαζε η μάνα του το τοπικό γλυκό (παπαρούνα) σε πολλά βαζάκια στη βαλίτσα μαζί του. Και ήταν γλυκατζής ο Μήτσος. Αν και πολλοί λένε ότι είχε πέσει στη μαρμίτα από μικρός.

Γι αυτό έπαιζε κι έτσι.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζετε όμως ότι οι ερμηνείες των nicks αφαιρεί κάτι από την γοητεία του μυστηρίου της προσωπικής ερμηνείας του αναγνώστη;

 

 

Μπα όχι πάντα μ άρεσε να ξέρω τι είχε ο άλλος στο μυαλό του όταν έγραψε Giannis123.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου