Προς το περιεχόμενο

Πώς διαλέξατε το nickname σας;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο μεσημεριαρης ειναι ενας φανταστικος χαρακτηρας-φοβητρο για τα παιδια σε καποια χωρια του Χελμου.Τριγυρνα τα μεσημερια στα χωρια και τιμωρει τους διαταρασσοντες την μεσημεριανη ησυχια.Η εναλλακτικη του ονομασια ειναι "ο Παιδιάς".

Αυτο το αστειο boogieman υποβαθρο σε συνδυασμο με την ροπη μου προς μεσημεριανους περιπατους μου εδωσαν το nick.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεσημεριαρης ειναι ενας φανταστικος χαρακτηρας-φοβητρο για τα παιδια σε καποια χωρια του Χελμου.Τριγυρνα τα μεσημερια στα χωρια και τιμωρει τους διαταρασσοντες την μεσημεριανη ησυχια.Η εναλλακτικη του ονομασια ειναι "ο Παιδιάς".

Αυτο το αστειο boogieman υποβαθρο σε συνδυασμο με την ροπη μου προς μεσημεριανους περιπατους μου εδωσαν το nick.

 

χαχαχα απίστευτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεσημεριαρης ειναι ενας φανταστικος χαρακτηρας-φοβητρο για τα παιδια σε καποια χωρια του Χελμου.

Ενώ στην Αιτωλοακαρνανία το έχω ακούσει ως η Μεσημέρω. Κακιά, ξεδοντιάρα, γριά που μαζεύει τα παιδιά που δεν κοιμούνται το μεσημέρι.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

υπαρχει και μια τριτη, αλλα ολοι την εχουμε στο φτυσιμο!!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, δεν την ήξερα αυτήν... νόμιζα πως έλεγες πως εμένα έχουν στο φτύσιμο, εξ ου και η απάντηση!! :D (συνεννόηση καφάσι)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου