Προς το περιεχόμενο

Πώς διαλέξατε το nickname σας;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

XAXAXA δε ξέρω πότε. Ξέρω όμως ότι λόγω της έφεσης που έχω στο search, το κονόμησα.

 

Για πες μας κι εσύ για το δικό σου Jazzikofage ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το διάλεξα, αυτό με διάλεξε, λόγω κάποιου συμπαντικού και ουράνιου αποτέτοιου που λέγανε σε κάτι άλλα θέματα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXA δε ξέρω πότε. Ξέρω όμως ότι λόγω της έφεσης που έχω στο search, το κονόμησα.

 

Για πες μας κι εσύ για το δικό σου Jazzikofage ;D

 

Καποιος το ανεφερε μετα απο μια χταποδοποσία κ ο πάτερ άδραξε τη στιγμή?Εκει αντιλήφθηκα οτι μπήκε.Πρεπει να βάλουμε κ στον πάτερ κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι βρε , αυτο που λες , το γαλλικο, ηταν το "μια φορα κι εναν καιρο ηταν ο ανθρωπος "  μετα το μετατρεψαν σε διαστημικο με τιτλο "μια φορα κι εναν καιρο στο διαστημα " ισως να θυμασαι το ρομποτακι δάλα , που στην ουσια ηταν ο μαλλιαρος ασπρος ηρωας με την κοκκινη μυτογκα σε ρομποτ εκδοση . μετα το κανανε αυτο που ειπες με το ανθρωπινο σωμα .

Οπως καταλαβαινεις πιτσιρικας ημουν πολυ τηλεορασακιας.... :)

το διαστημοπλοιο αργω ειναι αυτο με ενα διαστημοπλοιo που εμοιαζε  με πλοιο ,  και απο πισω ηταν αεριωθουμενο .

 

ααα ... μπράβο είσαι ωραίος , τα είχα μπερδέψεις εντελώς. Και το έψαχνα άδικα στο ιντερνετ , σε ευχαριστώ ρε. Αυτό που λές παίζει να το έχω δει αλλά μάλλον μερικές φορές δεν ήμουν φαν μάλλον.

 

καλα εκανες και ήσουνα , τοτε είχε πολυ καλη τηλεόραση , τώρα είναι εντελώς βαρετή. 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ηταν και παρθενος ο εγκεφαλος μας απο τηλεοπτικες παραστασεις και εμπειριες οποτε βλεπαμε τα παντα , μεχρι και την εκπομπη εκεινη με τους καλογερους εβλεπα, που στο σημα τιτλων χτυπουσε ενας εναν χαρακτηριστικο ρυθμο σε μια σανιδα, κατι σαν σημαντρο για την λειτουργια :):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kilon: Κηλέω-κηλώ όντως σημαίνει μαγεύω, σαγηνεύω, αλλά ο κήλων είναι και το αρσενικό άλογο...

Το έγραψα και στο πρώτο μου ποστ, αλλά δεν μου το πιάσατε σωστό, κύριε καθηγητά, μάλλον το πήρατε για καλαμπούρι... ;D

 

Αρσενικός άλογος... ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μπαρμπα-στρουμφ", λόγω μουσιού και ρόλου...;D

 

Γιαμεθουλινο κανε τη χαρη και......υπογράψου :P

 

 

Παντως απο φαντασία ειμαστε όλοι και γκαμώ τα γουρούνια.Ενισχυτες,ονοματεπωνυμα.......Μονο ο δικηγόρος μας βγαίνει λίγο άλογος.Make me a saginia mister :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου