Προς το περιεχόμενο

Πώς διαλέξατε το nickname σας;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

spimav_z

 

ειναι τα τρια αρχικα απο της 2 λεξεις του ονοματος μου.σπυρος μαυροματης .

η κατω παυλα με το ζ , μπηκε αναγκαστικα , διοτι δεν δεχοταν το συστημα στο σπιμαβ σκετο.το ''ζ'' σημαινει για μενα τον τοπο που μεγαλωσα και αγαπω πολυ.Ζακυνθος.

 

παλιοτερα τον νικ μου ηταν ''σκυλόσκυλο'' αλλα αυτο ηταν τον πρωτο καιρο που δουλευα στα μπουζουκια.τωρα θα εβαζα μαλλον.....''γκιλμουριαρης'' η ''τελεκαστερομουτρο''

 

επισης μου αρεσουν και τα ρεφραιν καποιων σκυλοασματων οπως ''χαμενο κορμι'' , ''φευγω-χωριζω'' , ''καρδιοπαθειες'' , ''μη μου ριχνετε ευθυνη'' κ.α.

να τονισω οτι τα παραπανω , υοδεμια σχεση εχουν με την προσωπικοτητα μου και συζητουνται μερες τωρα στην ολομελεια του κοινοβουλιου της ουρουγουαης σε συνεργασια με το παρακλαδι της οργανωσης χεσμπολαχ , η οποια δεν φερει καμμια απολυτως γνωμη , μη εχοντας ευθυνη περι του θεαματος της κυβερνησεως.....

 

δεν ξερω τι λεω πια.σταματω.

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τάκης από το κατά κόσμο γνωστό Παναγιώτης, έγινε Taq λόγω της κλήτευσης του ονόματος μου από πολλούς φίλους, που βαριόντουσαν να πούνε Παναγιώτης ή Τάκης.... :lol: :lol: :lol: και έμεινε το "Τάαααακ" και πλέον taq!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εγγραφές μου σε φόρουμ γίνονται πάντα πολύ βιαστικά και βαριέμαι αφόρητα την επιλογή username, password κλπ κι έτσι γράφω ό,τι μου'ρχεται (πχ ένα βράδυ που γράφτηκα σε ένα ξένο forum έτρωγα κάτι μπισκότα αλμυρά και σκληρά κι έτσι επέλεξα username "bitter" και password "hard"...)

 

Lost Highway είναι ο τίτλος μιας αγαπημένης μου ταινίας.

 

"Χαμένη Λεωφόρος", στα ελληνικά.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'εστε μαγκας, εστε μπελαλικ' .. Από το γνωστό ρεμπέτικο. Εγώ δεν ακούω τόσο πολύ ρεμπέτικα, ούτε είμαι ιδιαίτερα νταηκ, αλλά ένας κολλητός είναι πορωμένος - κάποτε συγκατοικούσαμε και μου άρεσε αυτό το τραγούδι.

 

Το χω χρησιμοποιήσει και σε online MUDs, γράφοντας 'este magasse, este belalik κλπ κλπ' στην περιγραφή του χαρακτήρα μου και οι (αγγλόφωνοι στην συντριπτική τους πλειοψηφία χρήστες), ψαρώνανε ότι χρησιμοποιώ κάποια τρελλή tolkien-esque γλώσσα.. :)

 

τρέχα γύρευε ...

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικο μου nick ειναι αλλο ενα βαρετο nick Που χρησιμοποιω στην πλειοψηφια των forum στα οποια ειμαι μελος..

το εχω σκυλοβαρεθει, αλλα εχω κανει τοσες πολλες φορες register με αυτο που ηταν αναποφευκτο να το χρησιμοποιησω και στο noiz.

 

το πρωτο κομματι, δηλαδη το mech προερχεται απο το οτι σπουδαζω μηχανολογος μηχανικος, το δευτερο, m προερχεται απο το μιχαλης. το g απο το επωνυμο μου, που δεν θα αναφερω, καθοτι ειμαι διασημος :lol: και το 93 το προσεθεσα επειδη την πρωτη φορα που πηγα να κανω register δεν με δεχοταν με σκετο mechmg η μηχανη εκεινου του site..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

 

Το δικό μου nickname "βγήκε" αναγκαστικά πολλά χρόνια πριν (προ internet) όταν έπρεπε να δώσω ένα ψευδώνυμο για να συμμετάσχω σε ένα ραδιοφωνικό διαγωνισμό. Έτσι επέλεξα το johnny69, ενώ ο κολλητός μου επέλεξε το fuk(=Federal Union of Cariolides). Θυμάμαι είχαμε κερδίσει και οι δύο σε εκείνον τον διαγωνισμό, αλλά η εκφωνήτρια επέλεξε να πεί σωστά μόνο το δικό μου σε αντίθεση με του κολλητού μου που τον απεκάλεσε ΕΦ ΓΙΟΥ ΚΕΙ σε πλήρη απογοήτευση του τελευταίου. Έκτοτε το χρησιμοποιώ σε πάμπολλες περπτώσεις. Κί όταν κάποτε μια αρσακειάδα καθηγήτριά μου με ρώτησε τι είναι το "69" τις είπα ότι είναι δύο πράγματα: Το ένα η χρονιά που γεννήθηκα.. το άλλο ...... το άφησα να φαντάζεται..... :oops: :oops: :oops:

 

"Το '69 καθώς γυρνούσα εδώ κι εκεί...... :D

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει το δικο μου κανει μπαμ γιατι!!χωρις κι8αρα δεν υπαρχει νοημα για ζωη σε αυτον τον σαπιο κοσμο(πωπω τι ειπε το ατομο)..και το εχω απο το 97!!!!!γαμω?

 

:?:

i hate you,the pigs who turn the screws...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με λένε Κωνσταντίνο Καραχισαρίδη το akis δε ξέρω που κολλάει.

 

To akis παντού κολλάει... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όταν έφτιαχνα το λογαριασμό μου στο noiz δεν είχα καμία έμπνευση (το παθαίνω συχνά τελευταία γ*μώ*ο) και έτσι έβαλα το ονοματεπώνυμο μου σε συντομία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου