Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια με Pedalboard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα και τα πηρα πριν λιγο και απο οτι καταλαβα σε αυτα λιγα λεπτα που τα δοκιμασα μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλα! Απ'οτι φαινεται εχουν στιβαρο σχεδιασμο και ακουγονται ωραια...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Πηγα και τα πηρα πριν λιγο και απο οτι καταλαβα σε αυτα λιγα λεπτα που τα δοκιμασα μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλα! Απ'οτι φαινεται εχουν στιβαρο σχεδιασμο και ακουγονται ωραια...

 

Βρε μπράβο... Με κατέπληξες. Εύγε έτσι πρέπει να δρούμε, με αμεσότητα  :D

 

ΥΓ: Βέβαια υπάρχει ο φόβος να μας χαρακτηρίσουν ως... ψυχαναγκαστικούς  ;D αλλά ο καθείς με τα... προτερήματα του  ;D

 

Τα Klotz είναι μια χαρά- και όσο καιρό τα έχω στο pedalboard δεν είχα κανένα ζήτημα.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, τοσο μυστικο ειναι που βρηκατε τα Klotz που το λετε μονο μεσω π.μ.?  :)

 

Πειτε μου κι εμενα (εστω, μεσω π.μ.) γιατι μολις χτες πηρα κατι JAM πεταλακια και ειναι κριμα να χαραμιζεται ο ηχος τους απο μετρια καλωδια.

 

Βασικα ηθελα να παρω George L's αλλα μαλλον θα ειναι κατιτις πιο ακριβα, σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλα, τοσο μυστικο ειναι που βρηκατε τα Klotz που το λετε μονο μεσω π.μ.?  :)

 

Πειτε μου κι εμενα (εστω, μεσω π.μ.) γιατι μολις χτες πηρα κατι JAM πεταλακια και ειναι κριμα να χαραμιζεται ο ηχος τους απο μετρια καλωδια.

 

Βασικα ηθελα να παρω George L's αλλα μαλλον θα ειναι κατιτις πιο ακριβα, σωστα?

 

Όχι βρε παιδί μου δεν είναι κάνα επτασφράγιστο μυστικό  ;D Απλά δεν ήθελα να φανεί ως «διαφήμιση».

 

Τα εν λόγο Klotz τα βρίσκεις στην Ηχοδυναμική http://www.varvantakis.gr/ στην Νέα Σμύρνη 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος! Thank you!

Αν και μου πεφτει λιγο μακρια η Ν. Σμυρνη...

 

Παντως Klotz εχει και το Μουσικοραμα στα εξαρχεια, αλλα στο site τους δεν φαινεται να εχουν μικρα, για πεταλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραιος! Thank you!

Αν και μου πεφτει λιγο μακρια η Ν. Σμυρνη...

 

Παντως Klotz εχει και το Μουσικοραμα στα εξαρχεια, αλλα στο site τους δεν φαινεται να εχουν μικρα, για πεταλια.

 

Να σου πω την αλήθεια και εγώ στο ψαχτό από το net τα βρήκα κατά τύχη- έψαχνα για χύμα Klotz για να φτιάξω custom (δηλαδή ο Μάνος ο τεχνικός μου  ;D ;D γιατί εγώ δεν έχω σχέση με τα κολλητήρια  ;D) αλλά έπεσα επάνω τους και τα βούτηξα πάραυτα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μπράβο... Με κατέπληξες. Εύγε έτσι πρέπει να δρούμε, με αμεσότητα  :D

 

ΥΓ: Βέβαια υπάρχει ο φόβος να μας χαρακτηρίσουν ως... ψυχαναγκαστικούς  ;D αλλά ο καθείς με τα... προτερήματα του  ;D

 

Τα Klotz είναι μια χαρά- και όσο καιρό τα έχω στο pedalboard δεν είχα κανένα ζήτημα.

Και speakin' of amesotita αυριο τα χαραματα μαζι με τα απορρηματοφορα θα ειμαι και εγω στο Πρακτικερ περιμενοντας τον G.M να ανοιξει για να παρω και εγω το velcro μου... ;D ;D ;D

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα σημερα σε ενα μαγαζακι με ραφτικα και πηρα τα τελευταια 50cm...

Μιλαμε γινεται ενας χαμος με το velcro... ολος ο κοσμος φτιαχνει pedalboards!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου