Προς το περιεχόμενο

ΜΟΝΙΤΟΡ-ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δι εμέ τον άγουρο .............

Ουραία τα μόνιτορ ,αυτά τα ολίγων δυνατοτήτων που έχω ,χωρίς ιδιαίτερα μπάσσα και το βασικώτερο ,χωρίς να τα τσιτώνω καθότι ζω σε μια ήσυχη γειτονιά .

Ουραία επίσης τα ψείρες ακουστικά -του Μπέου :D-τα οποία μου δίνουν κάτι πιό επιθετικό στο αυτί ,αλλά τζιτζιριστό .

Υμείς οι επαγγελματίες της ηχοληψίας ,τι προτείνεται?

Παίζω επαναλαμβανώμενα ανάμεσα στα 2 ,προσθέτοντας και αφαιρώντας εντάσεις ,τα φράγκα δεν αξίζει να βγουν λόγο εποχής .

Ακούω συμβουλές ,θεωρώ πως χρειάζομαι ένα ζευγάρι ακουστικά ,αλλά όχι ψείρες .

Έχω δίκιο ?

Αν ναι προτείνετε  κάτι οικονομικό ,ως τσάμπα  ;D

Δεν είμεθα επαγγελματίε  ;D

 

Επίσης θα ήθελα να είπω ,πως μια μέρα τράκαρα ένα μπεκρόφωνο  ;D με 18 ευρά  :o σε κάποιο πολυκατάστημα και το βούτηξα .

Ξέρω δεν ,το διπίστωσα δλδ κιόλας ,αλλά εξακολουθώ να θεωρώ πως οφείλω να τη παλέψω ,υπάρχει κάτι καλύτερο σε επίπεδο τσάμπα για καμιά κιθάρα ηλεκτρο+ακουστική+φωνητικά σε επίπεδο ,επίσης τσάμπα που να είναι ψιλοαξιοπρεπές ?

 

ΥΓ μιλάμε για τιμές ,κάτω των 100 Ε ...................παίζουν και από αγγελίες ,αλλά μέσω πμ .............με τη δραχμή  8)

 

Μη τρελαθούμε κιόλας ε? ανήλικος είμαι με το ζόρι τα σκορπάω

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου