Προς το περιεχόμενο

Caress - fusiongtr


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α καλά..εσύ παίζεις "αλλού" λέμε :o Ολοκληρωμένη,πολύ ωραία σύνθεση που από χθες την ακούω συνέχεια! Ούτε επιτηδευμένο "jazzy" feel ούτε τίποτα.Έχεις να πεις πράγματα και η μουσική που διάλεξες να τα πεις είναι αυτή που μόλις ακούσαμε :) End of story. Το παίξιμο, ΠΟΛΥ του γούστου μου με εξαιρετικό phrasing αλλά και ο ήχος σου,γουσταρίζω chorus,τι να λέμε :D Επίσης μου άρεσε πολύ και η μίξη,μου έδωσε κάπως την εντύπωση μιας μπάντας που παίζει live ,είχε αυτή τη ζωντάνια!

 

ps: Μη μου πεις ότι τα τύμπανα ήταν programmed και όχι loops γιατί τότε σε θαυμάζω ΚΑΙ για το κουράγιο σου να τα προγραμματίσεις :D

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ πολύ eangle και Vasmar.

 

@Vasmar τα σχόλιά σου με "χτύπησαν εκεί που πονάω"  :D με την έννοια ότι αυτά που γράφεις είναι ακριβώς αυτό που θέλω να πετύχω αλλά δεν με ικανοποιεί σχεδόν ποτέ το αποτέλεσμα.

Τα τύμπανα σε ένα μεγάλο μέρος είναι λούπες, σε ένα μέρος είναι "πάρε πέντε χτυπήματα από μια λούπα, άλλα τρία από μια άλλη, τέσσερα από μια τρίτη, βάλτα, μπα δεν κολλάνε στο χρόνο, κούνα λίγο αυτό, μπα μπούρδα είναι σβήστα και πάλι απ' την αρχή", και σε ένα μέρος είναι ποντίκι και drum editor, "γράφε τελίτσες". ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους και κάτι πολύ διαφορετικό!

Σ' ευχαριστώ πολύ Γεωργία. Απλά προσπαθώ (όποτε το θυμηθώ :D). Αν σε πήγε "αλλού", μάλλον κάτι πέτυχα.:)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου