Προς το περιεχόμενο

100 guitar riffs (A Brief History of Rock N' Roll)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο συγκεκριμένο κατάστημα στο Σικαγο βρέθηκα πριν από 3 χρόνια και αγόρασα το Fulltone Fulldrive 2. Πολύ ωραίοι τύποι. Έψαχναν να βρουν κιθάρα ίδια με τη δική μου για να το δοκιμάσω και μετά με έβγαλαν από το booth που έπαιζα για να με βάλουν σε ένα...μεγαλύτερο για να νοιώθω πιο άνετα!! Στο τέλος και αφού αγόρασα το πετάλι μας έκαναν δώρα μπλουζάκια και πένες.

Παρεμπιπτόντως, φοβερός ήχος στο Smoke on the Water. Υποθέτω ότι παίζει με τον Vox που φαίνεται από πίσω;

Ένα παράπονο μόνο. Αυτό το Spirit of Radio το σκότωσε λίγο ή μου φαίνεται; Άξιος πάντως. Ήθελα να ξέρω πώς κάνει τόσο γρηγορες αλλαγές στον ήχο. Τις κάνει άλλος μήπως; Γιατί δεν βλέπω τα πόδια του να κινούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως εχει νομιζω ή πεταλια ή πεταλιερα μπροστα του γιατι σε καποια σημεια βλεπω που ανεβοκατεβαινει το ποδι του. Δεν το σκοτωσε το spirit of radio απλα αρκετα τα παιζει λιγο... διαφορετικα  ;D π.χ και το paranoid δεν ειναι ετσι και το pride and joy. απλα τα παιζει ετσι ωστε να μπορεις να αναγνωρισεις το riff  ;)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου