Προς το περιεχόμενο

Bugera v22-Παραγγελία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας συμφορουμίτες,

 

Έδω και πολύ καιρό έχω καταλήξει στην αγορά ενός λαμπάτου ενισχυτή και ύστερα από έρευνα αγοράς που έχω κάνει έχω καταλήξει στον Bugera V22.Έχω συνομιλήσει με αρκετά άτομα που έχουν τον συγκεκριμένο ενισχυτή και έχω καταλήξει ότι είναι αυτό που θέλω(σχετικά λίγα βατ,και για οικειακή χρήση αλλά και για μελλοντικά λαιβ,ΛΑΜΠΑΤΟΣ,ήχο μέχρι χαρντ ροκ,συνδέεται άψογα με πετάλια.)Το μόνο που μου απέμενε ήταν να τον δοκιμάσω και να τον αγοράσω αν δεν υπήρχε πρόβλημα.Πήρα τηλέφωνο πριν από κανέναν μήνα στο στόλλα(σαλονικα rules :P  ) και μου είπαν πως δε τον έχουμε αυτή τη στιγμή πάρε τηλέφωνο σε 2 εβδομάδες περίπου(χαλλλλλλλλλλλλλαρά).Πήρα τηλ μετά απο έναν μήνα και πάλι τζίφος.Μου λέει πάλι πάρε τηλ σε κανα δύο εβδομάδες πάλι.Τι μου προτείνεται να κάνω?Να τον πάρω απο thomann και αν δε μου κάνει να τον γυρίσω πίσω?ταλαιπωρία δεν είναι?να περιμένω το στόλλα(είναι αντιπρόσωπος)???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο μαγαζί δεν παίζει να τον έχει?

 

αλλιώς ποια ταλαιπωρία? στον φέρνουν στην πόρτα σου...και αν δεν σ'αρέσει πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά για να τον επιστρέψεις νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά και απο μένα.

Θα πρότεινα να τον ακούσεις οποωσδήποτε γιατι μπορεί να μην σου κάνει. Ασχετα με το τι θα γίνει στο νόμισμα, εαν είναι να πάρεις κατι που δεν σου αρέσει καλύτερα να μην παρεις τίποτα. Στο λέω επειδή τον άκουσα πρόσφατα και δεν μου άρεσε καθόλου και με τίποτα. Πορφανώς και έιναι θέμα γούστου αλλα θέλω να σου πώ πως μου είχαν πεί πολύ καλά λόγια, έχω και άλλα προϊόντα τις behringer και δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο, οπότε τοιν άκουσα με πραγματικά θετική διάθεση και σκεφτόμουν να πάρω έναν. Μόλις τον άκουσα άλλαξα γνώμη. Μπορεί να σου κάνει, αλλα ξανα λέω να τον ακούσεις ο ίδιος και να τον κρίνεις εσύ. Καλές αγορες και καλά παιξίματα.

George Avramidis

101 Studios http://www.myspace.com/george_avramidis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά...εννοείται αυτό....κι εγώ με τα καλύτερα λόγια πήγα να τον ακούσω αλλά ούτε εμένα μου άρεσε....άλλοι πίνουν νερό στο όνομά του...

 

ευτυχώς που ο thomann σου δίνει τη δυνατότητα να τον επιστρέψεις αλλά δε μπορεί να μην υπάρχει και σ'άλλο κατάστημα στη Σαλλονίκη...ψάξου λίγο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα λες να τρέξω να προλάβω?!αν το παραγγείλω το αργοτέρο μέχρι αυτήν την πέμπτη,γνωρίζετε πότε περίπου θα έρθει?(ενδεχέται απο την άλλη παρασκευή να την κάνω και φοβάμαι μη γίνει καμιά στραβή είτε είναι σπασμένος ή οτιδήποτε άλλο και θέλω να είμαι παρών γιατι θα λείπω για αρκετές μέρες)

 

άλλο μαγαζί δεν παίζει να τον έχει?

 

καλά...εννοείται αυτό....κι εγώ με τα καλύτερα λόγια πήγα να τον ακούσω αλλά ούτε εμένα μου άρεσε....άλλοι πίνουν νερό στο όνομά του...

 

ευτυχώς που ο thomann σου δίνει τη δυνατότητα να τον επιστρέψεις αλλά δε μπορεί να μην υπάρχει και σ'άλλο κατάστημα στη Σαλλονίκη...ψάξου λίγο! :P

 

δυστυχώς σε όσα έχω πάρει τηλέφωνο,σχεδόν σε όλα δεν τον έχουν.Έχει καμιά ιδέα κανένας φίλος απο σαλλλόνικα?(πηρα σε στολλα ριχαρδο λιολιο).Και εγώ αυτό φοβάμαι.Θα είναι ο πρώτος μου λαμπάτος κιόλας και είναι ψιλοεπικίνδυνο να τον αγοράσω στα τυφλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10-15 μερες κανει να ερθει πανω κατω.

 

 

 

οκ ευχαριστώ.λογικά θα κάνω μια αναζήτηση στην πόλη μου να δω τι παιζει και θα δω τι θα κανω!ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου