Προς το περιεχόμενο

''Feels like''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλα το feels like κομματάρα δεν έχουμε σταματήσει να το ακούμε μαζί με την κοπελιά μου

 

Βρε είναι αρρώστεια ο Σταύρος όπως και άλλοι χομπίστες στο Νoiz....που να ασχολούνταν και επαγγελματικά  :D

 

Να'ναι καλά να μας χαρίζουν τέτοια κομματια  :)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλάρα ακουσα όλο το cd που έχεις στο youtbe εγω πρσωπικά θα το αγόραζα.

Και γιατι δεν το κανεις?  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλάρα ακουσα όλο το cd που έχεις στο youtbe εγω πρσωπικά θα το αγόραζα..Πιάστο στα σοβαρά και θα σε πάει ψηλά υπάρχει ανάγκη απο νέους ανθρωπους πλέον η μουσική στην Ελλάδα πιστεύω και οι βιομηχανίες θα καταλάβουν οτι ο κόσμος πηγαίνει προς άλλους δρόμους πλέον και κάπως πρέπει να κινηθούν ανάλογα πλέον η αναλογία στα Σχολεία μας στην Ελλάδα έχει γίνει κάπως έτσι  (3-σκυλάδες-4 ροκάδες/μπλουζάδες/βρομω έντεχνο(ποιοτητα και καλα και δεν σημαζεύετε)-2 house/rnb klp 1-ότι κάτσει να πέσει το γκομενάκι) Θέλω να είμαι αισιόδοξος οτι πέρα απο κρίση ναρκωτικά εγκληματικότητα κάτι κάλό γενιέται σήμερα ένας αυριο δυο σε 2 χρόνια 100....Λοιπον Κάνε βήμα μπροστά! ξεκίνα λάιβ να γίνει γνωστός πρώστα στην περιοχή σου(γειτονιά σου) και μετά σε περιμένουν και άλλα αυτάκια.Δωσε στον λαό πράγμα

Κατ αρχας σ ευχαριστω πολυ για την εκτιμηση,το ενδιαφερον! :)

 

Χαιρομαι που το βλεπεις ρομαντικα αλλα τα χρονια που σκεφτομασταν(οι ομοιδεατες) οτι μπορει να επηρεαστει μια ολοκληρη μουσικη βιομηχανια ;D στην Ελλαδιτσα μας απο καλλιτεχνες και γκρουπ που παιζουν..αμερικανικα,εχουν φυγει ανεπιστρεπτι.

 

Στο λαο,οπως λες,δινω πραγμα δωρεαν μεσω ιντερνετ και οποιος πιστος προσελθει..

(Ειμαι κι εγω ρομαντικος..η μαλλον..τωρα εγινα στ αληθεια.. ;))

Εδω ειναι το ταξιδι λοιπον,μην ψαχνεις πια αλλου,αν σ αρεσει το υλικο,υπαρχει στο ιντερνετ,στο νοιζ,το βρηκες και δεν εχει την αναγκη ν αλλαξει τιποτα στη..μουσικη βιοτεχνια...  ;D ;)

Σ ευχαριστω παντως ειλικρινα για το χρονο να γραψεις αυτες τις,τιμητικες για μενα, αραδες. :)

Να σαι καλα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα, γιατι δεν τα παιζεις λαιβ?

Δεν νομιζω οτι αξιζει να αναλωνεσαι μονο σε covers.

Εχεις καλο σταφ και πρεπει να το υποστηριξεις και θα σε υποστηριξει κι αυτο

Σπυρο καποια στιγμη θα δοκιμασουμε και κανα δικο μου με το γκρουπ. ;)

Η αληθεια ειναι οτι αρχισα να βαριεμαι με τις διασκευες,δεν πολυβρισκω νοημα,απλα εχουμε καλη παρεα και ξεσκαμε.

 

Να σαι καλα αδερφε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι δεν το κανεις?  ;)

Γιατί κυκλοφορεί?στο Youtube το είδα μόνο.

 

Freerocker δεν ξέρω πόσο ετών είσαι αλλά άμα κολήσεις φούλ πάνω του έχεις μέλλον έχεις φωνή σπάνια για Ελληνικά δεδομένα εγώ προσωπικά πέρα απο Αγγελάκα/Χαρούλη/Θανάση Παπακωνσταντίνου δεν ξέρω άλλον με πραγματικά ωραια φωνή (ταλέντο δηλαδή)και ας υπάρχουν πολλές σωστές φωνές το θέμα είναι να νιώθεις αυτό το πράγμα απο την μουσική όταν πάτησα το play στο feels like και πορώθηκα ..Θα ήθελα να σε ακούσω και σε Ελληνικό στοίχο α΄ν έχεις κάποιο κομμάτι

 

Εγώ δεν σου μιλάω για να βγάλεις χρήματα και καριέρες τρελές εγω σου λέω προώθησε τον εαυτό σου να μαθευτείς..Οσο για τα Αμερικάνικα ξέρεις οτι οι Ελληνες έχουμε το κουσούρι οτι π.χ ( Ενας Πακιστανός πάτησε μια γάτα με την μηχανή)<--Α τον βρωμιάρη να την φάει θα ήθελε.. π.χ2 (Ενας Ελληνας πάτησε μια γάτα με το αμάξι της μάμησε τα μάτια σου λέω πολύ φάση..)<---Κρίμα γέμισε αίματα το λάστιχο το καημένο το γατάκι..:) με πιάνεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κυκλοφορεί?στο Youtube το είδα μόνο.

Το έχει πάρει το μισό noiz βρε Άγγελε. :D

Αλλά κυκλοφορεί μόνο στα underground μέρη του ίδιου του Freerock. ;D

Αν το θέλεις, πες του το. ;)

 

το θέμα είναι να νιώθεις αυτό το πράγμα απο την μουσική

Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ!

 

Θα ήθελα να σε ακούσω και σε Ελληνικό στοίχο α΄ν έχεις κάποιο κομμάτι

Απ' όλα έχει, λαϊκά ;D, ελαφρολαϊκά ;D, έντεχνα Ελληνικά, Ελληνικά rock, είναι πολυτάλαντος πραγματικά!

 

Η αληθεια ειναι οτι αρχισα να βαριεμαι με τις διασκευες

Ήμουν σίγουρος ότι θα συνέβαινε κάποια στιγμή (και τώρα κοντά μάλιστα)!

 

Αν μπορέσεις να περάσεις στην μπάντα (δεν τα ξέρω τα παιδιά) το μικρόβιο της σύνθεσης και καταφέρετε με σωστή συνεργασία να φτιάξετε και δικά σας κομμάτια (σαν μπάντα, με συνεργασία και δημιουργικότητα, κομμάτια στα οποία να περνάνε οι επιρροές όλων σας) εκτός των αμιγώς δικών σου συνθέσεων...οποία ευτυχία για μας τους ακροατές.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα θελει ακομα για να γινει χρυσο το cd?

Θα γινει απονομη?  :)

 

Αν γινεται χρυσο με 100 κοπιες,πλησιαζω... :)

Απονομη εγινε.Ειχαμε και σουτζουκακια σμυρναίικα.. :D

 

Θα ήθελα να σε ακούσω και σε Ελληνικό στοίχο α΄ν έχεις κάποιο κομμάτι

Κομματια ελληνικα πολλα...απο φωνη ομως δεν νομιζω οτι το χω..

Στα σκυλαδικα παντως σκιζω! :P ;D

 

Παιδια σας ευχαριστω πολυ,μην αναλυσουμε τα τί και πώς γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα το πολοτους και θα γινει το θεμα Πλατωνος Πολιτεια.. :)

 

Σε μερικους μηνες θα κυκοφορησω ενα δευτερο cd με τις νεες δουλειες(προχειροδουλειες αλλα δε βαριεσαι..)και θα διανεμεται μαζι μετο πρωτο(πρωτα ο Θεος)για Αθηνα τουλαχιστον,απο δισκαδικο γιατι με τις αντικαταβολες..μου βγηκε ο πατος..Δε λεει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου