Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμός πιατινιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και πάλι!  :)

 

Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιον τρόπο για να καθαρίσουν τα πιατίνια από δακτυλιές, ξυσίματα από μπαγκέτες ή φθορές. Δοκίμασα μόλις σήμερα ένα τρόπο που μου πρότεινε ένας καθηγητής, δηλαδή σε μια λεκάνη με χλιαρό νερό να βουτίξω το πιατίνι και να προσθέσω το καθαριστικό (για άλατα νομίζω) Viacal Kaza και να το αφήσω για μισή ώρα...Το αποτέλεσμα, είπε, θα είναι απίστευτο...Όμως δεν ήταν  :P Ουσιαστικά μου φάνηκε πως δεν έγινε τίποτα... Έχετε να μου προτείνετε κάτι (εκτός από τα "ειδικά" καθαριστικά των εταιριών) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπυρο θελω τα πνευματικα δικαιωματα της παστας μου!! ::) ::) ;D ;D

 

Γιατί τα έχεις "κατοχυρώσει" πουθενά...?

 

Που είσαι ρε Περικλή τί κάνεις, χαθηκες εντελώς!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γενικά το noiz έχει ένα θέμα με τα λινκ (δεν είναι δύσκολο να διορωθεί).. Παρουσιάζει τα link σε ίδιο style και χρώμα με το υπόλοιπο κείμενο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τα έχεις "κατοχυρώσει" πουθενά...?

 

Που είσαι ρε Περικλή τί κάνεις, χαθηκες εντελώς!

Ναι ρε Σπυρο στην ΑΕΠΙΠ...( Ανωνυμη εταιρεια προστασιας ιδιωτικων πατεντων ) δεν την ξερεις ;

Καλα ειμαι σχετικα αλλα να βλεπεις το τρεξιμο ειναι πια απαραιτητο και δεν υπαρχει παντα χρονος και διαθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου