Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Στο Home Studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ο επεξεργαστής καλα μου δείχνει να έβγαλα και άλλη φώτο σε ένα μεγάλο project με διαφορα καλούδια απάνω  αμα τολμήσω και πατήσω play θα κάνω 2 μέρες να συνεφέρω το pc :) Εκανα και μερικα Duplicate ετσι για να το τσιτόσω πάντως ρε μάγκεσ αφου είναι θέμα Pc εσείς μπρορείτε να μου πείτε τι να κάνω?η τι θα χρειαστεί να πάρω??Ευχαριστώ πολύ και συγνώμη που σας ζαλίζω αλλά...έχω θέμα τι να κάνω

full_proj.thumb.jpg.82cfc3d421862dbcac11ddc22b202a50.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ τους δείκτες σου σε ram, cpu τους βρίσκω ψηλούς. Αν πατας το πλει και κανεις 2 μερες να συνεφέρεις το μηχάνημα, έχει προβλημα ο υπολογιστής και μάλλον θες επεξεργαστη και μητρικη (άρα μάλλον και μνήμες). Πόσο παλιά είναι τα εν λόγω εξαρτήματα στο μηχάνημά σου? Εγώ σου ειπα ήδη 2 φορές τη γνώμη μου, θα στη πω και τρίτη. Ξαναστήστο με καλά τσιμπρακαλα, όχι απαραίτητα ακριβά, αλλά αξιόπιστο επεξεργαστή-μητρική που να ταιριάζουν απόλυτα και ssd δίσκο. Και μετά ΟΧΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ σε αυτο το μηχανημα, αν θες να έχεις το κεφάλι σου σίγουρο. Αυτή ειναι η συμβουλή μου (για 3η φορα). Αν θες την ακολουθείς, αν θες όχι.

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά ΟΧΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ σε αυτο το μηχανημα, αν θες να έχεις το κεφάλι σου σίγουρο. Αυτή ειναι η συμβουλή μου (για 3η φορα).

Επιμενεις. ::)

Τα Wins7 τουλαχιστον να τα κρατησει, ή καλυτερα να παει στα.....Wins95?? (πιο λιγοτεροι ποροι απο τα Wins98) yawn.gif

Οι δεικτες CPU/RAM ειναι Οκ. 46% και 50% ειναι μια χαρα, που θες να ειναι δηλαδη?

Εγω θα περιμενα παραπανω τιμες με τον i3 και τη μνημη που εχει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιμένω...

Μπορεί να πάρει και amiga 2000...ας κάνει ότι θέλει το παλικάρι. Εγώ τη προσωπική μου εμπειρία καταθέτω. Εγω πάντως ΕΤΣΙ ΣΩΘΗΚΑ...(δεν θα το ξανασυζητήσω..κουράστηκα...)

Δεν ειναι ασχημη η επιδοση αλλα μπορεί πολύ καλυτερα. Εγω δουλεύω πολύ πιο κατω. Δεν ξέρω, ίσως λογω xp? Και απο οτι θυμάμαι τα τσιμπρακαλάκια μου (μητρικές - επεξεργαστής -μνημη) δεν ήταν ακριβά, αλλά μονο για τον ssd τα έσκασα. Ισως οφείλεται σε αυτόν που δουλεύει χαμηλά το σύστημα. Δεν ξέρω δεν είμαι τεχνικός. Όπως προείπα, απλά καταθέτω την ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ που προερχεται απο ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ αδιεξοδα που ειχα βρεθει με το θέμα του υπολογιστη και πως το έλυσα...

 

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι

Να γραφει στα πρακτικα η απαντηση του!!! :o

Εγω περιμενα να πει "Ναι". ;D ;D

 

Κατα τα αλλα, @Αγγελος13, εμεις μπορουμε να σου γραψουμε ενα κατεβατο απο συνδυασμους μητρικων και επεξεργαστων, αυτο τι να λεει? Οι συνδυασμοι ειναι ατελειωτοι, και ειναι συμφωνα με τα χρηματα που μπορει να διαθεσει ο καθενας μας.

Αρχισε απο τα πιο απλα, πες μας ακριβως τι συστημα εχεις, ποια μητρικη, μνημες κλπ. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες σας έχω ζαλίσει αλλα και εγώ να βρώ λύση θέλω έχω περίπου 400 ευρώ στην άκρη για άλλο ξεκίνησα αλλού θα τα χώσω:) Λοιπόν έψαξα όλο το pc

 

Intel Core i3 530 @ 2.93 GHz

Gigabyte Technology Co./Ltd. H55M-USB3

Kingston DDR3 1gbx4

NVIDIA gefORCE gt220 1GB

sKLHRO 250GB δεν μπορώ να βρώ μοντέλο κλπ..Kati Seagate βλέπω αλλα δεν ξέρω τι είναι κάν

Τροφοδοτικό FORCE (MAX 600W) model :DR-8600BTX

Κουτί ένα μαύρο δεν μπορώ να βρώ που γράφει το μοντέλο του

Καρτα ήχου: M-audio fast track

Monitros: M-audio BX5a

Windows 7 32 bit

 

Αυτά!! Άντε μηπως βρούμε κάποια λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου