Προς το περιεχόμενο

Μπασο-Κολάζ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω ολη την παρέα,

 

θα ήθελα τη βοήθειά σας για ένα διαφορετικής (από τη μουσική) φύσης θέμα..

Έχοντας το παλίο μου μπασο να με κοιτάει σκέφτηκα να του αλλάξω λίγο τα φώτα. Το έτριψα, έβγαλα ολες τις μπογιές και τ βερνικια που είχε επάνω, το έξισα και έφτασα στο σημειο να το βάψω! Σκέφτηκα λοιπον σε αυτο το σημείο να βάλλω στο σώμα του κάποιες φωτογραφίες και μετα να το βερνικόσω!

Εχω βρει ήδη κάποιες φωτο αλλα ψάχνω κ αλλες..ετσι αν έχετε να προτείνεται κάποια φωτό είτε απο εξώφυλλο cd ή οποιαδήποτε άλλη που να σχετιζεται με μουσική ειναι όλες καλώς δεχούμενες!!!

 

ευχαριστώ

ΥΓ:ξέρω οτι τα γούστα μας μπορεί να διαφέρουν αλλα προτείνετε ότι εσεις θεωρείτε αξιολογο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κάποια φωτό είτε απο εξώφυλλο cd ή οποιαδήποτε άλλη που να σχετιζεται με μουσική...

Γινε πιο συγκεκριμενος. Η παραπανω φραση δεν λεει τιποτα. Εγω μπορει να σου ποσταρω μια φωτο του Duke Ellington, ενας αλλος μια φωτο ενος Hi Hat, ενας τριτος το εξωφυλλο του τελευταιου CD του Μαζωνακη και ενας τεταρτος την κορνα απο ενα Leslie.

Ολα ειναι ασχετα μεταξυ τους και ολα εχουν σχεση με μουσικη. 8)

(καλα, για τον Μαζω δεν παιρνω και ορκο...... ;D)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω ολη την παρέα,

 

θα ήθελα τη βοήθειά σας για ένα διαφορετικής (από τη μουσική) φύσης θέμα..

Έχοντας το παλίο μου μπασο να με κοιτάει σκέφτηκα να του αλλάξω λίγο τα φώτα. Το έτριψα, έβγαλα ολες τις μπογιές και τ βερνικια που είχε επάνω, το έξισα και έφτασα στο σημειο να το βάψω! Σκέφτηκα λοιπον σε αυτο το σημείο να βάλλω στο σώμα του κάποιες φωτογραφίες και μετα να το βερνικόσω!

Εχω βρει ήδη κάποιες φωτο αλλα ψάχνω κ αλλες..ετσι αν έχετε να προτείνεται κάποια φωτό είτε απο εξώφυλλο cd ή οποιαδήποτε άλλη που να σχετιζεται με μουσική ειναι όλες καλώς δεχούμενες!!!

 

ευχαριστώ

ΥΓ:ξέρω οτι τα γούστα μας μπορεί να διαφέρουν αλλα προτείνετε ότι εσεις θεωρείτε αξιολογο..

Καταρχην νομιζω οτι πρεπει να ξερεις τον τροπο που γινεται αυτο το "κολλαζ"

 

Δες περισσοτερα εδω για παραπανω πληροφοριες http://www.noiz.gr/index.php?topic=189199.0

 

Προσωπικα δεν θα ανοιγα ενα τετοιο θεμα εδω καθοτι "τι μπορουμε να σου βρουμε εμεις που δεν μπορεις να το βρεις μονο σου" ? τρισσεκατομμυρια φωτο κυκλοφορουν στο ιντερνετ.....κανε ενα ψαξιματακι..... ;)

 

Και επισης το θεμα ειναι να δουμε ΕΣΥ τι θα επιλεξεις για να βαλεις επανω και πως θα κολλαει για να δουμε και το γουστο σου  ;)

 

Φιλικα panda

Χρηστος

 

edit Με προλαβε ο καταρακτης  :D

καλα, για τον Μαζω δεν παιρνω και ορκο...... ;D

κακως......εχει φωναρα για λαϊκα  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και η μισος πληθυσμος της χωρας, μη τρελαινεσαι... :P

Ναι αλλα αυτο το νάζι......αυτο το σκερτσο.....αυτη η χροια ???  ;D ;D

ενταξει ξεφευγουμε αλλα μεχρι εδω (κλεινει η μικρη παρεμβαση μας.....)  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου