Προς το περιεχόμενο

Δυσκολία στην κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και η ορθογραφία σου δεν είναι 30χρονού... 8) Καλό είναι να σκέφτεσαι πρίν ανοίξεις ένα θέμα...τι περιμένεις από αυτό :P

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν βγήκε κάποιο νόημα στην κουβέντα και όχι η ορθογραφία μου,πληκτρολογιο είναι τα πάτησα λάθος και δεν το πρόσεξα,δηλαδή κανείς δεν κάνει ορθογραφικό λάθος από απροσεξία ή όχι αν είναι 30.

 

Την ηλικία την ανέφερα γιατί υπάρχει μια φιλική ατμόσφαιρα εδώ στο ΝΟΙΖ και όχι για να δώσω τροφή για σχολιασμούς και σνομπαρίσματα.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Την ηλικία την ανέφερα γιατί υπάρχει μια φιλική ατμόσφαιρα εδώ στο ΝΟΙΖ και όχι για να δώσω τροφή για σχολιασμούς και σνομπαρίσματα.

Φιλικά λοιπόν σου λέω ότι το συγκεκριμένο θέμα είναι ασυνάρτητο και η ορθογραφία σου η ίδια, στα περισσότερα θέματα που έχεις ανοίξει...ασχέτως λοιπόν ηλικίας.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικά λοιπόν σου λέω ότι το συγκεκριμένο θέμα είναι ασυνάρτητο και η ορθογραφία σου η ίδια, στα περισσότερα θέματα που έχεις ανοίξει...ασχέτως λοιπόν ηλικίας.

 

Και εγώ σε φιλικό τόνο μηλάω,γιατί λόγο κειμένου μπορεί να υπάρξει λάθος εντύπωση.

 

Όταν παρατάς το θέμα και ασχολήσαι με την ορθογραφία μου,τότε μου δείνεις την εντύπωση ότι το λες απλά για να το πεις γιατί δεν έχει κάποια σχέση με το θέμα.

 

Αν προσέξεις πολλοί είναι αυτοί που κάνουν λάθη σε ορθογραφία κτλ.

 

Κάποιος φίλος είχε κάνει σωστή παράκληση για τόνους στις λέξεις γιατί τον κουράζουν,τον σεβάστηκα και από τότε βάζω τόνους,αλλά ο τρόπος ήταν άψογος.

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει θέμα...στο είπαν ήδη 3...

 

Τότε αφού δεν υπάρχει,λες ότι μετά από προσπάθεια δεν μπορείς να συνεχίσεις και τελειώνει εκεί.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου