Προς το περιεχόμενο

Νέο προσωπικό ρεκόρ στις μεταφορές!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έχω πάθει πλάκα!

 

Φοβερή πλάκα!

 

Παρήγγειλα την Δευτέρα το βράδυ μερικά πράγματα από www.stewmac.com και μόλις ήρθαν στο σπίτι!

 

Και μόνο με 25 δολλάρια μεταφορικά!

 

Ούτε 48 ώρες!!! Από Αμερική!

 

Σας έχει τύχει κάτι παρόμιο?

 

Η ευρώπη μου φαίνετε κάτι πρέπει να κάνει γιατί έχει αρχίσει να χάνει έδαφος! :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο αυτό... Εσύ βλέπω ότι μένεις Βόρεια Ελλάδα και όχι Αθήνα. Πότε πρόλαβαν να έρθουν Ελλάδα και κατόπιν και στις Σέρρες;;; Μπας και κανένας υπάλληλος της εταιρίας ερχόταν διακοπές Ελλάδα Δευτέρα βράδυ με αεροπλάνο και του είπαν "μιας και πας Ελλάδα, πάρε και αυτό το δεματάκι"; Πιθανότατα ο υπάλληλος να έχει και παππού στις Σέρρες και να σου το έφερε και ο ίδιος προσωπικά. Ήταν Έλληνας αυτός που σου τα έφερε; Δεν υπάρχει άλλη λογική εξήγηση... Μετά πάμε στα μεταφυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow...αυτό παραήταν γρήγορο!

 

Εμένα είχαν κάνει 5-6 μέρες...

 

Ποιά μέθοδο αποστολής επέλεξες flea;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το tracking της DHL βλέπω πως έφυγε σχεδόν αμέσως από εκει, εχθές το πρώι ήταν Βριξέλες μετά Αθήνα όπου και πέρασε τα τελωνεία και σήμερα το πρώι Θεσσαλονίκη και μετά εδώ Σέρρες!

 

Βοήθησε και το γεγονός ότι ήταν κάτω από 100 ευρώ και πέρασε αμέσως τα τελωνεία (όπου και αργούν οι περρισότερες αποστολές)

 

Την γρήγορη με dhl μιας και ήταν μόνο 7 δολλάρια ποιο ακριβή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση η σχέση παράδοσης/τιμής!

 

Για να στείλουμε εμείς κάτι Αμερική (και Ευρώπη) σε 1-2 μέρες θέλει να δώσουμε μια περιουσία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο συμβαινει γιατι εχουν ειδικα συμβολαια με τις εταιρειες ταχυμεταφορων που τους επιτρεπει να πληρωνουν πολυ χαμηλες τιμες (οπως αλλωστε εχουν και στην Ελλαδα ολες οι επιχειρησεις που χρησιμοποιουν συχνα τετοιες υπηρεσιες) :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου