Προς το περιεχόμενο

Αγορα φτηνού vintage fender που να μην παιζει


jacob26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ Παπαδόπουλος......

 

Ναι καλά….και αφού τα πήρατε….καθώς βγαίνατε , συναντήσατε 2 ξανθιές και 3 μελαχρινές και χαθήκατε στο λιοβασίλεμα…..

Αλλού ρε…….

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Οχι ρε,δεν κανω πλακα.

Το μονο που για το οποιο δεν ειμαι σιγουρος ειναι αν ηταν η κυρα ή ο μπαρμπά και εκανα μια λογοτεχνικη στιχομυθιακη υπερβολη.. ;D ;D

 

Το μπασο μαλιστα,το εχει τωρα ατομο που ξερεις... ;)

 

ΖΗΛΕΥΕΙΣ Ε? ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

ΖΗΛΕΥΕΙΣ Ε? ;D ;D ;D ;D ;D

 

Φίλος είσαι off topic και χαλάς το νήμα…. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Σωστός, που να τα κουβαλήσει μόνος του. ;D ;D ;D ;D

 

Ναι καλά….και αφού τα πήρατε….καθώς βγαίνατε , συναντήσατε 2 ξανθιές και 3 μελαχρινές και χαθήκατε στο λιοβασίλεμα…..

Αλλού ρε…….

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Μην το γελάς καθόλου. Αυτός ο Δήμος (κολλητός του?) πρέπει να είχε και μοντέλες ξάδερφες. Κάτι σαν τον Jazzjoker δηλαδή. ;D ;D ;D

Τώρα ηλιοβασίλεμα ήταν, ξημέρωμα, τι να λέει. :D

 

Οχι ρε,δεν κανω πλακα.

Το μονο που για το οποιο δεν ειμαι σιγουρος ειναι αν ηταν η κυρα ή ο μπαρμπά και εκανα μια λογοτεχνικη στιχομυθιακη υπερβολη.. ;D ;D

 

Το μπασο μαλιστα,το εχει τωρα ατομο που ξερεις... ;)

 

ΖΗΛΕΥΕΙΣ Ε? ;D ;D ;D ;D ;D

Του 'σκισες το όνειρο.

Αυτός δεν μπορεί να τα κουβαλήσει (στον ύπνο του) κι ο άλλος είχε Δήμο με μοντέλες. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός δεν μπορεί να τα κουβαλήσει (στον ύπνο του)

Oυτε στον ξυπνιο του μπορει..

Αμα του λεγα ''Εχει ενα αυθαιρετο στο Βελβεντό με ροδακινα και Στρατοκαστερ,εστειλ ο Δημος  ;D να τo κατεδαφισουνε,ισα που προλαβαινουμε'',

θα μου λεγε

''Εχω ενα φιλο στην ΑCS κατσε να τον παρω να τα φερει σπιτι...Τι καφε να κανω?''

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εδιτ:Σορυ,το ξεσκισαμε το θεμα του παιδιου... :-\

Συνεχιστε.. ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως παιδια δεν εχω κανενα μπαρμπα , παππου, γιαγια , γειτονα που να εχει κανενα παλιο twin .  Η κοπελα μου εχει στο σπιτι της ενα παλιο binson που ηταν του θειου της , δεν εχω δει ποτε αν παιζει ομως , λετε να ειναι καλος  :P

 

Παντως απο οτι φαινεται δεν συμφερει να αγορασεις και να φτιαξεις κιτ ενισχυτων , γιατι εκτος των μεταφορικων και ολων αυτων , σε πιανει και μια ψηλομανια να βαλεις πανω τα καλυτερα υλικα κατι σαν pimp my ride φαση . Να βαλεις τους mercury μετασχηματιστες , βαρβατα μεγαφωνα , λαμπες, πυκνωτες κτλ .  Ενω αν παρεις εναν hot rod , blues deluxe η οτιδηποτε ψηλο μετριο μεγαφωνο εχει , απο μετασχηματιστες και αυτα δεν ξερεις τι παιζει , λαμπες νομιζω εχουν groove tubes παντως , αλλα θα εισαι χαρουμενος και θα σε νοιαζει να παιξεις και να τα αφησεις τα αλλα στην τυχη τους  . Anyway , θα περιμενω αγγελιες ειτε για κανενα μικρο deluxe reverb , princeton η για κανενα κεφαλι , γιατι γαματος ο  twin αλλα δεν κουβαλιεται με τιποτα το θυριο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου