Προς το περιεχόμενο

Ride ή Crash/Ride;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαθέτω ενα αξιοσέβαστο ποσό αλλα δεν μπορώ να αποφασίσω αν θα αγοράσω Ride ή Crash/Ride. Έχω ακόμα 2 Crash και ένα China. Καμία γνώμη;

I'm gonna laugh when I'm burried alive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφου εχεις ηδη δυο crash η λογικη λεει οτι ενα ride ειναι η καλυτερη επιλογη.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως έχεις να διαθέσεις αρκετά χρήματα για μια τέτοια αγορά, μπορείς να πάρεις ένα ride που θα μπορείς άνετα να το παίξεις και σαν crash.

Τα ακριβά ride εκτός των κατηγοριών heavy/powerful και τα σχετικά είναι crash-able.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το θέμα είναι τί χρειάζεσαι? Θες Ride καθαρά, ή θες ένα Ride που θα το "crashάρεις"

 

Υπάρχουν και Ride που δεν είναι crash/ride "με σφραγίδα" αλλά τα χρησιμοποιείς και σα crash/ride άνετα.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αρχικά είχα στο μυαλό μου να αγοράσω ακόμα ένα crash και μετά ένα "καθαρο" ride, αλλα αρχιζω να εχω αμφιβολίες. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ride που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως crash;

I'm gonna laugh when I'm burried alive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μηπως θελεις να παμε να δοκιμασουμε και να στα ανεβασουμε εδω απο βδομαδα;Γιατι δεν πας μια βολτα στα μαγαζια (δοξα τω θεω εχου ενα καρο πιατινια ) να δοκιμασεις και να ψωνισεις .

φιλε μου η αγορα του πιατινιου ειναι θεμα προσωπικο (αλλος τ'ακουει ετσι αλλος αλλοιως.

Και αυτα που εχουν σφραγιδα crash ride μερικες φορες ειναι ok & αλλες ειναι μαπα.Εξ'αλλου εχεις ηδη 2 crash τι να το κανεις το crash/ride για πες μου .ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ;METAL;Η ΤΙΠΟΤΑ THRASH &DEATH ;Αν παιζεις τιποτα απο αυτα ψαξτη μονος σου σε νορμαλ καταστασεις υπαρχουν ατομα εδω μεσα να σε κατευθυνουν.ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ εγραψα πιο πανω ειναι πολυ προσωπικο θεμα και μονο δια της επιτοπου δοκιμης -ακοης θα βγαλεις ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αρχικά είχα στο μυαλό μου να αγοράσω ακόμα ένα crash και μετά ένα "καθαρο" ride, αλλα αρχιζω να εχω αμφιβολίες. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ride που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως crash;

 

Meinl 22" Byzance Vintage Sand Crash Ride Cymbal - with Rivets (B22SACR-1062112Z)

 

το ακουσα πριν απο λιγες μερες στη Γερμανια και εκανα κακακια.....

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20αρι ride?

 

μπλιαχ.... :P

 

απο 22 και πανω λενε τα ride.... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου