Προς το περιεχόμενο

επιλογή ενισχυτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

από την κεφαλή στην καμπίνα υπάρχει ένα καλώδιο... βάλε εκεί ένα boosteraki και συνδεσε το με τη καμπίνα! αν δεν έχουμε ανατινάξεις και δουλέψει όπως στο guitar rig τότε θα έχουμε ένα θεσπέσιο αποτέλεσμα! :D

 

 

2u6cx3q.jpg

 

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Δεν ξέρω αν η καταστροφή του booster και της κεφαλής θα συνοδευτούν από ανατινάξεις (sic) αλλά το ότι θα καταστραφούν και τα 2 είναι μάλλον βέβαιο.

Καθόλου βέβαιο δεν είναι το θεσπέσιο αποτέλεσμα ακόμα και αν όλο αυτό ήταν εφικτό.

Μου κάνει εντύπωση πάντως, το ότι ενώ δεν έχεις επίγνωση του τι κάνουν τα διάφορα επιμέρους στοιχεία, βρίσκεις το θάρρος να κάνεις προτάσεις.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την κεφαλή στην καμπίνα υπάρχει ένα καλώδιο... βάλε εκεί ένα boosteraki και συνδεσε το με τη καμπίνα! αν δεν έχουμε ανατινάξεις και δουλέψει όπως στο guitar rig τότε θα έχουμε ένα θεσπέσιο αποτέλεσμα! :D

 

Το αντίστοιχο που πρέπει να κάνεις στην πραγματικότητα είναι να βάλεις ένα booster μεταξύ της κιθάρας και του ενισχυτή (και στο guitar rig αυτό γίνεται), αυτό που ανέφερες είναι καταστροφικό! Τα έχεις μπερδέψει λίγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

δοκιμασε να βαλεις το boosterακι αναμεσα σε κεφαλι και ενυσχιτι! το κανω στο guitar rig, τωρα δν ξερω αν θα ποιασει στην πραγματικοτιτα αλλα και παλυ για εκπεδεφτικους λογους αξιζει! περιμενω αν μπεις στον κοπο να το δοκιμασεις να μας πεις τι καταφερες

 

Είναι αρκετά ανεύθυνο, αλλά είμαι σίγουρος δεν θα το πρότεινες αν ήξερες τι έλεγες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να σβήνονται αυτομάτως από τους μοντς παρόμοια ποστς μη βρει κανένας, που δεν θα διαβάσει παρακάτω, το μπέλα του;

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίστοιχο που πρέπει να κάνεις στην πραγματικότητα είναι να βάλεις ένα booster μεταξύ της κιθάρας και του ενισχυτή (και στο guitar rig αυτό γίνεται), αυτό που ανέφερες είναι καταστροφικό! Τα έχεις μπερδέψει λίγο :P

 

Εντάξει, γι αυτό είμαστε εδώ για να διορθώνουμε/διευκρινίζουμε μερικά πραγματάκια που μπορεί να βλάψουν το gear που διαθέτουν οι συμφορουμίτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa έχω λυώσει!!! ναι όντως μαλών θα ήταν επικίνδυνο! το πρωτινά από τη ασφαλή πλευρά του guitar rig που στην χειρότερη να σου κάνει tzzzzzz και με ένα delete καθάρισες!

sorry αν έβαλα κάποιον σε μπελάδες! και ναι σβήσε το παραπάνω post μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου