Προς το περιεχόμενο

Red Hot Chili Peppers στο ΟΑΚΑ, Τρίτη 4 Σεπτεμβρίου 2012


yannis37

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως οι μισοι που γκρινιαζουν για τον κιθαριστα θα εδειναν το ενα τους νεφρο για να παιζουν στη θεση του ...εστω και αν τους ελεγαν να παιξουν οπως αυτος  ;D ;D ;D

 

Στα συναυλικα τωρα θα συμφωνισω με τους περισσοτερους 8/10 αλλα...

 

...να κανω δυο παρατητησεις

 

1ον. Εχει παραγινει αυτη η μαλακια με τα κινητα ή ιδεα μου ειναι???

Ειχα διπλα μου (f.o.s) ατομο που πρεπει να ειδε τη μιση συναυλια απο την οθονη του iPhone.

 

 

Δευτερον και κυριοτερον

Oταν ημασταν μικροι για να βρουμε ωραια ''ροκκου'' καναμε κρα !!!!!

Τωρα πασαρελα !!!!!

Ατιμη κενωνια  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

μπραβο χαιρομαι που αναφερθηκε το θεμα γιατι κι εγω ετσι θυμομουν.μιλαω για εκεινη την αηδια που μας ταλαιπωρησε γυρω στις 7+ .αλλη μπαντα δεν ειχε βγει στον διαγωνισμο?τι ****χωρα ειναι αυτη  με την ξεφτιλισμενη ψωναρα χωρις πατο?τι κριμα για τις μπαντες που τους κλαπηκε η ευκαιρια να ανεβουν εκει πανω αντι αυτου του ξερατου .και ημουν σιγουρος παο την στιγμη που ειδα το ονμα στους υποψηφιους οτι με τον εναν ή τον αλλο τροπο θα ηταν αυτοι που θα "κερδιζαν"

 

Με το μπαρδόν δηλαδή (δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι θα υπήρχαν και άλλοι... βάρδοι  ;D), αλλά ποιοι ήταν αυτοί που συγκεντρώνουν την μήνη του κοινού  ::)

 

Ποιο είναι αυτό το διαβόητο support;  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον. Εχει παραγινει αυτη η μαλακια με τα κινητα ή ιδεα μου ειναι???

 

Το να τραβάς την συναυλία με το κινητό παίζει να είναι η πιο μαλακισμένη ιδέα μετά απ' τα ανδρικά στρίνγκ.  ;D Ειδικά αν είσαι σε τεράστιο χώρο.

 

Ειχα διπλα μου (f.o.s) ατομο που πρεπει να ειδε τη μιση συναυλια απο την οθονη του iPhone.

 

Να δώσεις λεφτά για εισιτήριο και να παρακολουθείς στο τέλος .... το κινητό σου. Hell yeah, αυτό θα πεί διασκέδαση.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να τραβάς την συναυλία με το κινητό παίζει να είναι η πιο μαλακισμένη ιδέα μετά απ' τα ανδρικά στρίνγκ.  ;D Ειδικά αν είσαι σε τεράστιο χώρο.

 

Να δώσεις λεφτά για εισιτήριο και να παρακολουθείς στο τέλος .... το κινητό σου. Hell yeah, αυτό θα πεί διασκέδαση.  ;D

 

What he said x 1000000000000...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το μπαρδόν δηλαδή (δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι θα υπήρχαν και άλλοι... βάρδοι  ;D), αλλά ποιοι ήταν αυτοί που συγκεντρώνουν την μήνη του κοινού  ::)

 

Ποιο είναι αυτό το διαβόητο support;  

 

Μια τυπισσα που επαιζε σε μια σειρα μαζι με τη Σολωμου και τωρα ειναι τραγουδιστρια.

 

Οι AAAK μου ψιλοαρεσαν οταν Prodigy-ζανε, αλλα οι φωνες τους μου φανηκαν μετριες (επιφυλασσομαι για το αν ακουγονται καλυτερα στουντιακα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μια τυπισσα που επαιζε σε μια σειρα μαζι με τη Σολωμου και τωρα ειναι τραγουδιστρια.

 

 

Thanx κατάλαβα ποια λες...

 

Και αυτή τραγουδίστρια; Μα τόσο ταλέντο πια σε αυτή την χώρα;  ;D

 

ΥΓ: Say no more. Είδα βίντεο. Η μπάντα δεν ήταν κακή, αλλά η βάρδα ήταν για τον λάκκο των... λεόντων  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός των άλλων νομίζω ότι η Sunny τραγουδούσε playback (μερικές φορές τουλάχιστον).

 

Ο ντράμερ των AAAK έσπερνε (για το είδος τους πάντα).

 

Πρέπει να είμαι πολύ νέος για να έχω ελάχιστα παράπονα για τους peppers σε σχέση με το ότι διαβάζω εδώ. Να πω μόνο για τον Josh ότι στο σκαμνί με σπασμένο πόδι  είχε ΤΕΡΑΣΤΙΑ σκηνική παρουσία αντίθετα με το 99% των μη-καθηλωμένων κιθαριστών.

 

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πήγα επειδή είμαι φαν του Frusciante και όχι των Peppers (όχι οτι οι υπόλοιποι δεν είναι αξιολογότατοι) . Ως τέτοιος όμως, είχα καλή γνώση του έργου τους και του fanclub τους. Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει αναφερθεί ακόμη το γεγονός οτι οι φανς συμφωνούσαν από πολύ παλιά στο γεγονός οτι λάιβ ΔΕΝ είναι καλοί (όλο και κάποιο DVD τους θα έχεις δει αν είσαι φαν), αλλά και πάλι παρακάλαγαν να τους δουν από κοντά κάποτε πριν πεθανουν. Γιατί άλλο να είσαι φαν και άλλο να κάνεις το μουσικοκριτικό :)

 

Κατά τα άλλα συμφωνώ με το δικηγόρο που αρέσει στα κορίτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον. Εχει παραγινει αυτη η μαλακια με τα κινητα ή ιδεα μου ειναι???

Ειχα διπλα μου (f.o.s) ατομο που πρεπει να ειδε τη μιση συναυλια απο την οθονη του iPhone.

 

Όταν βλέπω κάτι τέτοιο,ο πρωτος στίχος που μου έρχεται στο μυαλό..

"Κι εμείς μπανιστηρτζήδες της ζωής"

 

Δευτερον και κυριοτερον

Oταν ημασταν μικροι για να βρουμε ωραια ''ροκκου'' καναμε κρα !!!!!

Τωρα πασαρελα !!!!!

Ατιμη κενωνια  ;D ;D ;D ;D

 

Μπα...Τα φαινόμενα απατούν..

Οι Peppers είναι καρα-mainstream εδώ και χρόνια,όπως γράφτηκε,κάτι σαν παγκόσμιοι Πυξ-Λαξ.

Αν πήγαινες την επόμενη μέρα Ρουβά ή Βέρτη θα έβλεπες τις μισές από αυτές,

απλά με άλλο make up και ντύσιμο..

Καλύτερα οι δικές σας :P που τουλάχιστον ήταν συνειδητά ροκούδες και ας ήταν και bush edition ;D

 

Και με την επίγνωση ότι τελευταία φορά που έγραψε γυναίκα στο noiz το πιτόγυρο κόστιζε ένα ευρώ έχω να πω ότι έχω γνωρίσει πολλές κοπέλες αφιερωμένες και άριστες σε ένα κλασσικό κυρίως, μουσικό όργανο.

 

Δεν θυμάμαι όμως καμία που να ήταν ακροάτρια με βαθιά γνώση στο είδος που αγαπά ή που να συνέλλεγε δίσκους ή που να μάζευε μουσικοπεριοδικά ή τέλοσπάντων να μου άνοιξε ορίζοντες σαν ακροατή.

Οι περισσότερες μετά από λίγο καιρό άκουγαν αυτά που άκουγα εγώ.. :P

 

Υ.Γ.Ουφ..Νομίζω ότι είναι το μοναδικό forum που θα μπορούσα να γράψω ελεύθερα κάτι τέτοιο ;D

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου